Vstupenky

předplatné podzim 2019

V našem předplatném na podzim 2019 Vám nabízíme celkem sedm inscenací, které jsou pečlivě rozděleny do dvou tematických skupin. Ve skupině A odehrajeme čtyři a ve Skupině B tři inscenace.

UPOZORNĚNÍ: Prodej předplatného skupiny A i B byl z důvodu naplnění kapacity oficiálně uzavřen. Děkujeme za Váš veliký zájem. Podzim bude ve jménu skvělých kulturních zážitků!

 

Dovolte nám, abychom Vám nabídli naše nové předplatné Podzim 2019, které jsme pro Vás společně v našem týmu připravili. Nabízíme Vám vynikající inscenace s hvězdným obsazením, která ve Vás jistě zanechají hluboký zážitek. Od nové sezony to však nebude pouze o představeních. Připravili jsme pro Vás nový koncept unikátních večerů, které mají v sobě i něco navíc. Nově bude pro zájemce jako doprovodný program za symbolickou cenu připravena u každého představení tematická degustace kvalitních vín od významných vinařů (např. vinařství Volařík, vinařství Václav, sekty Aura). Od nové sezony se o Vaše pohodlí, komfort a hladký průběh večera budou starat hostesky. Každý večer chceme pojmout v duchu kulturního zážitku, zábavy a příjemné atmosféry. Není to jen divadelní večer, je to společenský večer a my budeme moc rádi, pokud si ho s námi společně vychutnáte.

Nesmíme opomenout, že novinkou Divadla na Šantovce je také projekt Divadlo na kolečkách. Myšlenkou tohoto projektu je pořádat malá zájezdová představení pro ty, kteří za námi do divadla z důvodu zdravotních komplikací nemohou – zejména za nemocnými dětmi, či nemohoucími seniory. Část vstupného tak věnujeme na realizaci tohoto charitativního projektu.

A co jsme pro Vás připravili za inscenace? Tématem skupiny A jsou silné a šarmantní ženy. Skupinu A odstartuje v říjnu divadlo Ungelt inscenací Skleněný strop vyprávějící příběh osudové lásky. V hlavní roli s Tatianou Vilhelmovou a Jiřím Langmajerem. Dále se Simonou Stašovou a Oldřichem Víznerem prožijeme Římské noci, ve kterých dostane láska nový rozměr. Odtud naše cesta povede do kavárny, kde se za bouře setkají tři charismatické ženy. V této hře nazvané Čas pod psa excelují Tereza Kostková, Eva Josefíková a Máša Málková. Poslední představení je pro nás zvlášť výjimečné. Divadlo na Šantovce od svého založení ušlo dlouhou cestu. Máme obrovskou radost, že našich diváků přibývá stejně jako počtu kulturních zážitků, které Vám můžeme nabídnout. Symbolicky jsme proto jako ohlédnutí za naši dlouhou cestou zvolili inscenaci, která u nás byla jako první – a to Ještěrka na slunci, v níž uvidíte úžasnou Hanu Maciuchovou a skvělého Jaroslava Satoranského.

Skupina B se ponese v duchu odpočinku a příjemné zábavy. Čekají na Vás celkem tři kulturní večery. Jako první jsme pro Vás připravili nejnovější inscenaci Divadla Verze s názvem Lež. V hlavní roli s Janem Dolanským a Petrou Špalkovou. Dále se přesuneme do doby viktoriánské Anglie a velkého spisovatele Oscara Wilda, kde tři Lordi Martin Hofmann, Peter Serge Butko a Filip Rajmont zkouší svádět londýnské ženy tak dlouho, až se sami chytnou do vlastní pasti. Vše zakončíme v prosinci, kdy budete mít možnost zhlédnout hru Woodyho Allena Sex noci svatojánské, která bude mít čerstvě po premiéře. V této komedii se představí skvělá dvojice Václav Kopta a Bára Munzarová.

Upozorňujeme diváky, že počet vstupenek na předplatné je omezen na 120 míst v každé skupině.

cena předplatného

Pro skupinu A i B existují dvě cenové kategorie (pásma), které jsou rozlišeny podle vzdálenosti od pódia.

plánek hlediště

SKUPINA A:
1. kategorie: … 2 800,-
2. kategorie: … 2 500,-

SKUPINA B:
1. kategorie: … 2 100,-
2. kategorie: … 1 800,-

S PŘEDPLATNÝM ZÍSKÁTE:

  • Výjimečná divadelní představení s hvězdnými osobnostmi
  • Poukaz do Lobster Family Restaurant
  • Jistotu Vašeho stálého místa v hledišti
  • Péči a starost o Váš maximální komfort
  • Možnost potkat Leoše

MOŽNOSTI ZAKOUPENÍ PŘEDPLATNÉHO:

1. on-line na rezervačním portále
2. osobně na pokladně divadla

 

V případě dotazů se obracejte na:

Mgr. Petr Hlávka / vedoucí divadla

tel: +420 605 460 697
e-mail: hlavka@divadlonasantovce.cz

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY:

zobrazit všeobecné podmínky předplatného

Předplatné Jaro 2019:

Informace o předchozím předplatitelském běhu naleznete zde.