Vstupenky

předplatné podzim 2018

V PŘEDPLATNÉM PODZIM 2018 nabízíme sedm inscenací rozdělených do dvou pečlivě sladěných skupin.

Stále zůstává koncept dvou skupin (A a B) a dvou období, jaro a podzim. Ve SKUPINĚ A odehrajeme čtyři a ve SKUPINĚ B tři inscenace.

Ve skupině A na vás čekají čtyři inscenace. I když jmenovat pomyslné vrcholy je vždy těžké, rádi bychom vyzdvihli inscenaci KOULE. Komedie, která vás zavede do dob Gustava Husáka a do světa státem řízeného dopingu ve sportu. Představení v hlavní roli s Pavlou Tomicovou, která za ztvárnění „vrhačky“ získala v anketě na portále i-divadlo ocenění za nejlepší ženský herecký výkon, bude jedinečným zážitkem i z toho důvodu, že s touto inscenací vyjíždí minimálně mimo svou domovskou scénu. Navíc to u nás bude hned dvojitá premiéra, kdy poprvé budeme hostit Klicperovo divadlo a právě i Pavlu Tomicovou. Po Kouli připlouvá komedie TITANIC – jedna z nejnovějších inscenací oblíbeného divadla Kalich. Viděli jste u nás Chlapa na zabití? Tandem Filip Blažek a Miroslav Vladyka, kteří spolu již poněkolikáté rozehrávají herecké koncerty, budou s vámi „na stejné lodi“. DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ je čerstvá inscenace Pantheon production a i zde nás bude čekat dvojí premiéra, jelikož hlavní představitelé Veronika Freimanová a Vladimír Kratina budou na prknech našeho jeviště stát také poprvé. Posledním představením je nejnovější inscenace Divadla Ungelt KDOKOLI MŮŽE DĚLAT COKOLI. Přestože se příběh odehrává během hospodářské krize, síla a vtip hlavních ženských hrdinek v zastoupení Terezy Kostkové, Jitky Smutné, Máši Málkové a Evy Josefíkové vás dozajista zvedne ze sedaček. Navíc se jedná o výpravově nejnáročnější hru Divadla Ungelt, takže vizuální požitek bude zajištěn.

SKUPINA B
Když měl film VÁLKA ROSEOVÝCH v roce 1989 premiéru, způsobil tím poprask a pro většinu z nás zůstává filmové zpracování nebo knižní předloha klasikou, ve které se lidé tak snadno poznávají. Michaela Douglase vystřídal Michal Dlouhý a spolu s Kateřinou Lojdovou vás uchvátí všemi emocemi, které si jen dokážete představit. Určitý divadelní experiment si prožijete se ZVRHLOU MARGARET, kde v hlavní roli naprosto exceluje Václav Neužil v milostném příběhu s Lenkou Krobotovou. Jejich láska má ale drobný zádrhel, Václav Neužil totiž nehraje člověka. Poslední inscenace o osamělosti lidí ve velkoměstech s příhodným názvem UŽ NIKDY SÁM vás zcela jistě strhne a pobaví. Téma dnešní doby se svěžím vtipem eskaluje díky nezapomenutelným hereckým výkonům Zuzany Bydžovské, Pavla Lišky a Josefa Poláška.

cena předplatného

Pro skupinu A i B existují dvě cenové kategorie (pásma), které jsou rozlišeny podle vzdálenosti od pódia.

plánek hlediště

SKUPINA A:
1. kategorie: … 3 050,-
2. kategorie: … 2 650,-

SKUPINA B:
1. kategorie: … 2 150,-
2. kategorie: … 1 850,-

S PŘEDPLATNÝM ZÍSKÁTE:

  • vaše stálé místo v hledišti na vybrané inscenace,
  • večery ve společnosti hereckých hvězd (Zuzana Bydžovská, Pavel Liška, Pavla Tomicová, Veronika Freimanová, Vladimír Kratina, Josef Polášek, Václav Neužil, Lenka Krobotová, Michal Dlouhý, Filip Blažek a další),
  • jistotu sedadla u vyprodaných představení,
  • přípitek na uvítanou a šatnu zdarma,
  • výhodnější cenu vstupenek

a jako BONUS NAVÍC obdrží všichni předplatitelé dárek od LOBSTER Family Restaurant, partnera PŘEDPLATNÉHO PODZIM 2018 – voucher v hodnotě 300 Kč.

MOŽNOSTI ZAKOUPENÍ PŘEDPLATNÉHO:

1. on-line na rezervačním portále
2. osobně na pokladně divadla

 

V případě dotazů se obracejte na:

Margareta Šulcová / obchod a marketing
tel: +420 739 783 660
e-mail: sulcova@divadlonasantovce.cz

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY:

zobrazit všeobecné podmínky předplatného

PŘEDPLATNÉ JARO 2018:

Informace o předchozím předplatitelském běhu naleznete zde.