Vstupenky

předplatné jaro 2022

Připravili jsme pro vás celkem 7 divadelních večerů, které nabídnou výjimečná představení s prvotřídním hereckým obsazením od našich předních divadel. Novinkou je, že jsme do skupiny A zařadili koncert.

Součástí divadelních večerů bude zajímavý doprovodný program, který umocní váš prožitek z jednotlivých představení. Čekají na vás vernisáže a skvělá nabídka vín od našich předních vinařů.

 

„Silné pouto mezi námi“, tak zní motto předplatitelské skupiny A. Těšit se můžete na čtyři inscenace nabízející exkurz do mezilidských vztahů, kde postavy ověřují sílu vzájemné důvěry, citu, odpovědnosti a touhy. Všechna představení se vztahují k tématu osobní blízkosti a vzájemného soužití. Slogan ale také odkazuje na náš vztah k Vám, našim divákům. Dlouhá doba, kdy jsme byli odděleni, je snad za námi a my se moc těšíme na to, že společně prožijeme skvělé večery ve vzájemné společnosti. A jaké inscenace jsme pro Vás vybrali? Čeká na vás sonda do partnerského vztahu v inscenaci Scény z manželského života v hlavní roli s Michalem Dlouhým a Michaelou Badinkovou. Divadelní adaptace slavného Bergmanova filmu sleduje jednotlivé fáze partnerského vztahu. Hra o lásce, zklamání, ale také o naději, že ti, co spolu prožili život, jsou svázáni něžným poutem, díky kterému se nikdy plně neodcizí. Další inscenací ve vašem předplatném bude Africká královna s Hynkem Čermákem a Lindou Rybovou. Těžko by se hledal nesourodější pár, než jsou oni dva. On, ostřílený lodník, ona spořádaná dcera ze slušné farářské rodiny. Humorný i dramatický příběh o tom, co dokáže láska, odehrávající se v Africe uprostřed první světové války, baví čtenáře i diváky už řadu let, a přesto neztrácí nic ze své působivosti. Příběh vznikl na motivy slavného filmu s Katharine Hepburnovou. Další činoherní představení nese název Na útěku. Zbrusu nová inscenace, ve které se představí Tereza Kostková a Carmen Mayerová. Společně Vám zahrají příběh dvou zcela rozdílných žen, které by si za normálních okolností asi neměly ani co říct, ale společný útěk od zažitých stereotypů spojí jejich cesty dohromady. Do předplatného jsme tentokrát umístili také unikátní koncert Jaromíra Nohavici, který zazpívá písně ze známé inscenace Boží mlýny. Působivý román Jana Vrby z roku 1919 vypráví o tragickém osudu jedné sedlácké rodiny, jíž zničila křivá přísaha jednoho z jejích členů. Divadelní inscenace, která na motivy románu vznikla, je podpořena hudbou Jaromíra Nohavici, jež vyniká svou jedinečnou poetikou a křehkostí. Koncert je unikátní v tom, že sám autor své písně poprvé osobně zazpívá veřejnosti.

 

Předplatitelská skupina B nabídne tři komedie, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Právě smích je ústředním motivem naší skupiny B, neboť po náročném období je třeba se zase od srdce zasmát. V třaskavé komedii 8 eur na hodinu září osvědčená dvojice komiků Martin Zounar a Martin Kraus. Příběh z francouzského předměstí vypráví o tom, čeho všeho je člověk schopen pro svůj vlastní prospěch. Naše divadlo uvede také novinku s Janem Čenským a Danou Morávkovou s názvem Mlčeti zlato. Příběh vypráví o manželském páru, který trpí syndromem prázdného hnízda a začínají řešit krizi ve svém manželství. Na závěr se zasmějete se Sašou Rašilovem a Markem Danielem v komedii Lov na losa. Inscenace se stala hitem jak polských, tak i evropských scén. Situační komedie s prvky hororu diváka v žádném případě nešetří – servíruje mu nekonečnou nálož emocí od smíchu přes hrůzu až po vzrušení. Pod atraktivním povrchem však skrývá hlubší poselství, ze kterého mrazí. Přijďte se s námi zasmát!

Budeme velmi rádi, pokud s námi strávíte večery v této znamenité herecké společnosti.

cena předplatného

Pro skupinu A i B existují dvě cenové kategorie (pásma), které jsou rozlišeny podle vzdálenosti od pódia.

plánek hlediště

SKUPINA A:
1. pásmo: … 2 900,-
2. pásmo: … 2 500,-

SKUPINA B:
1. pásmo: … 2 250,-
2. pásmo: … 1 950,-

S PŘEDPLATNÝM ZÍSKÁTE:

  • výjimečná divadelní představení s hvězdnými osobnostmi
  • jistotu Vašeho stálého místa v hledišti
  • péči a starost o Váš maximální komfort

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY:

zobrazit všeobecné podmínky předplatného

PŘEDPLATNÉ JARO 2020:

Informace o předchozím předplatitelském běhu naleznete zde.