Vstupenky

předplatné jaro 2020

Připravili jsme pro vás celkem 7 divadelních večerů, které opět nabídnou výjimečná představení s prvotřídním hereckým obsazením od našich předních divadel

A i nyní na vás bude čekat zajímavý doprovodný program, který umocní váš prožitek z jednotlivých představení. Čekají na vás tematicky laděné vernisáže a skvělou nabídku vín od našich předních vinařů. Můžete se těšit na večer nesoucí se v duchu Mexika, Španělska nebo kabaretu.

? „Humor až na prvním místě“, toť motto předplatitelské skupiny A, která vás zavede do světa komiků. Budete moci nahlédnout do zákulisí jejich životů a doprovázet je na jejich cestě ke slávě. Už v prvním představení se představí výrazné komediální tváře české scény Martin Dejdar, Jiří Lábus, Pavel Nový, kteří si společně zaimprovizují po mexicku v kultovní inscenaci Pánská šatna. Dále Marek Daniel v roli začínajícího komika ukáže, jaké to je stoupat ke slávě v komedii Divadla Ungelt Jak zabít komika. Bob Klepl jako stárnoucí kabaretní umělec se osudově setká s bývalou lékárnicí (Anna Šišková), se kterou jej bude pojit velká životní zkouška. To vše uvidíte v nejnovější inscenaci Studia DVA s názvem Polibek. Hrdinou posledního představení skupiny A bude věčný snílek Don Quijote Divadla Kalich v hlavní roli s Jiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem.

 

 

? „Láska třikrát jinak“ tak zní heslo předplatitelské skupiny B, kde společně uvidíme různé tváře partnerských vztahů a opravdové lásky. Začínáme dramatem slavného dánského režiséra Larse von Triera Prolomit vlny s Romanem Zachem a Petrou Horváthovou, se kterými se ocitneme na dalekém severu, kde zažijeme příběh těžaře Jana a nábožensky založené dívky Bess. Příjemná komedie s příznačným názvem Chvilková slabost s Davidem Matáskem a Petrou Špalkovou v roli rozvedených manželů, kteří se po letech potkávají na společně vybudované chalupě, kterou se oba nyní chystají prodat. Skupinu B uzavírá komedie Otevřené manželství s Karlem Rodenem a Janou Krausovou v inscenaci Studia DVA, ve které se nám všechny tváře lásky spojí v zajímavou mozaiku partnerských vztahů.

Upozorňujeme diváky, že počet vstupenek na předplatné je omezen na 120 míst v každé skupině.

cena předplatného

Pro skupinu A i B existují dvě cenové kategorie (pásma), které jsou rozlišeny podle vzdálenosti od pódia.

plánek hlediště

SKUPINA A:
1. kategorie: … 2 900,-
2. kategorie: … 2 650,-

SKUPINA B:
1. kategorie: … 2 100,-
2. kategorie: … 1 850,-

S PŘEDPLATNÝM ZÍSKÁTE:

  • výjimečná divadelní představení s hvězdnými osobnostmi
  • jistotu Vašeho stálého místa v hledišti
  • péči a starost o Váš maximální komfort

MOŽNOSTI ZAKOUPENÍ PŘEDPLATNÉHO:

1. on-line na rezervačním portále
2. osobně na pokladně divadla

 

V případě dotazů se obracejte na:

Mgr. Petr Hlávka / vedoucí divadla

tel: +420 723 178 795
e-mail: hlavka@divadlonasantovce.cz

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY:

zobrazit všeobecné podmínky předplatného

Předplatné Podzim 2019:

Informace o předchozím předplatitelském běhu naleznete zde.