Vstupenky

předplatné jaro 2019

V PŘEDPLATNÉM JARO 2019 nabízíme sedm inscenací rozdělených do dvou pečlivě sladěných skupin.

 

 

Stále zůstává koncept dvou skupin (A a B) a dvou období, jaro a podzim. Ve SKUPINĚ A odehrajeme čtyři a ve SKUPINĚ B tři inscenace.

Upozornění: Kapacita předplatného SKUPINY A i B je v současné chvíli již plně obsazena. Jsme velice potěšeni Vaším velkým zájmem a těšíme se na Vaši návštěvu!

Ve skupině A na Vás čekají čtyři inscenace s absolutní žánrovou vyvážeností. Bláznivá komedie PADESÁTKA od režiséra Vojty Kotka, kterou jste mohli vidět i v kině. Děj zasazený do horského prostředí s velmi vtipnými dialogy Petra Kolečka a skvělými hereckými výkony Jakuba Prachaře, Marka Taclíka a Ondřeje Pavelky. Jako další v řadě následuje nejnovější inscenace ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ od Divadla Verze. Tuto konverzační komedii, i když s hlubokým tématem, u nás odehraje Linda Rybová, Igor Chmela, David Matásek a další skvělý herci z tohoto stále více vzrůstajícího pražského divadla. Trochu experimentu ochutnáte s KLEOPATROU z La Fabriky. Starověký příběh, tak jak ho znáte, opepřený výjimečnou scénografií a kostýmy a také písněmi Michala Malátného, který si s Jitkou Čvančarovou zahraje v hlavní roli. Posledním titulem z předplatného je černohumorný thriller MINDGAME – LÍBEZNÉ VYHLÍDKY v hlavní roli s Miroslavem Etzlerem. Zasazení thrilleru v našem předplatném je výjimečná událost a věřte, že nebudete litovat. U inscenace Mindgame se pobavíte, ale bude Vás u toho mrazit v zádech. Určitě se bude jednat o nejnapínavější představení, které se kdy v Divadle na Šantovce hrálo.

SKUPINA B
Představení z Divadla Palace je v naší nabídce v Divadle na Šantovce již jistou stálicí. Proto se ani nové předplatné nemohlo obejít bez jejich nejnovější inscenace PLNOU PAROU. Brilantní komedie plná záměn a zvratů s Lenkou Vlasákovou, Janem Dolanským a Miroslavem Etzlerem. Další inscenace není sice novinkou, ale jedná se o jednu z nejoblíbenějších komedií Studia Ypsilon, které se k nám po letech vrací. Téměř absolutní nutností pro divadelní nadšence, kterou musí vidět, jsou VRATKÁ PRKNA, jelikož nás hra zavede přímo do zákulisí. Citlivý text a režie Arnošta Goldflama a v hlavní roli Jiří Lábus a Jaroslava Kretschmerová, dělá z této inscenace opravdu výjimečnou událost. Poslední inscenací je černohumorná, ale i soucitná hra ARTHUR & CLAIRE, pojednávající o znovuprobuzení chutě do života s Martinem Dejdarem a Petrou Horváthovou.

 

Upozorňujeme diváky, že počet vstupenek na předplatné je omezen na 120 míst v každé skupině.

cena předplatného

Pro skupinu A i B existují dvě cenové kategorie (pásma), které jsou rozlišeny podle vzdálenosti od pódia.

plánek hlediště

SKUPINA A:
1. kategorie: … 2 550,-
2. kategorie: … 2 150,-

SKUPINA B:
1. kategorie: … 2 100,-
2. kategorie: … 1 800,-

S PŘEDPLATNÝM ZÍSKÁTE:

  • vaše stálé místo v hledišti na vybrané inscenace,
  • večery ve společnosti hereckých hvězd (Martin Dejdar, Jiří Lábus, Miroslav Etzler, David Matásek, Michal Malátný, Jakub Prachař, Marek Taclík, Linda Rybová, Igor Chmela a další),
  • jistotu sedadla u vyprodaných představení,
  • přípitek na uvítanou a šatnu zdarma,
  • výhodnější cenu vstupenek

a jako BONUS NAVÍC obdrží všichni předplatitelé dárek od LOBSTER Family Restaurant, partnera PŘEDPLATNÉHO JARO 2019– voucher v hodnotě 300 Kč.

MOŽNOSTI ZAKOUPENÍ PŘEDPLATNÉHO:

1. on-line na rezervačním portále
2. osobně na pokladně divadla

 

V případě dotazů se obracejte na:

Mgr. Petr Hlávka / produkční

tel: +420 605 460 697
e-mail: hlavka@divadlonasantovce.cz

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY:

zobrazit všeobecné podmínky předplatného

PŘEDPLATNÉ PODZIM 2018:

Informace o předchozím předplatitelském běhu naleznete zde.