Vstupenky

předplatné jaro 2018

V PŘEDPLATNÉM JARO 2018 nabízíme sedm inscenací rozdělených do dvou pečlivě sladěných skupin.

 

 

Stále zůstává koncept dvou skupin (A a B) a dvou období, jaro a podzim. Ve SKUPINĚ A odehrajeme čtyři a ve SKUPINĚ B tři inscenace.

Jmenovat pomyslné vrcholy ve skupinách je vždy těžké. Naším tipem ve skupině A je režijní debut Davida Prachaře ŽIVOT S KRAJTOU z pražské La Fabriky. David Prachař spolu se svým synem Jakubem vytvořili klaunskou one-man show o životě osamělého úředníčka. Dalším atraktivním titulem je divadelní zpracování slavné filmové komedie režisérky Alice Nellis PERFECT DAYS. Ve svižné komedii se představí manželský pár Lenka Vlasáková a Jan Dolanský jako herečtí kolegové. Zajímavý divadelní zážitek bude jistě novinka Divadla Kalich, crazy komedie s Igorem Chmelou DVĚ NOCI NA KARLŠTEJNĚ, kterou připravil stejný tvůrčí tým jako populární komedii Žena za pultem 2. Čtvrtým titulem v této skupině je inscenace Divadla Palace S NEBO BEZ s Vandou Hybnerovou.

Ve skupině B představíme absolutní novinku divadla Palace, které nastudovalo známý titul proslavený díky filmovému zpracování – PENZION PRO SVOBODNÉ PÁNY v hlavní roli s Marií Doležalovou a Patrikem Děrgelem. Herecký koncert Hynka Čermáka a Lindy Rybové vás čeká v napínavém příběhu AFRICKÁ KRÁLOVNA. Na tarantinovskou komedii se můžete těšit v představení ZABIJÁK JOE Divadla Kalich s jako vždy skvělým Igorem Chmelou.

cena předplatného

Pro skupinu A i B existují dvě cenové kategorie, které jsou rozlišeny podle vzdálenosti od pódia.

plánek hlediště

SKUPINA A:
1. kategorie: … 2 950,-
2. kategorie: … 2 600,-

SKUPINA B:
1. kategorie: … 2 250,-
2. kategorie: … 1 950,-

S PŘEDPLATNÝM ZÍSKÁTE:

  • vaše stálé místo v hledišti na vybrané inscenace,
  • večery ve společnosti hereckých hvězd (Lenka Vlasáková, David Prachař, Jakub Prachař, Igor Chmela, Marek Taclík, Hynek Čermák, Linda Rybová, Vanda Hybnerová, Marie Doležalová a další),
  • jistotu sedadla u vyprodaných představení,
  • přípitek na uvítanou a šatnu zdarma,
  • výhodnější cenu vstupenek

a jako BONUS NAVÍC obdrží všichni předplatitelé dárek od LOBSTER Family Restaurant, partnera PŘEDPLATNÉHO JARO 2018 – voucher v hodnotě 300 Kč.

možnosti zakoupení předplatného:

1. on-line na rezervačním portále
2. osobně na pokladně divadla

 

V případě dotazů se obracejte na:

Mgr. et Mgr. Petr Hlávka / provozní
tel: +420 605 460 697
e-mail: hlavka@divadlonasantovce.cz

všeobecné podmínky:

zobrazit všeobecné podmínky předplatného

předplatné podzim 2017:

Informace o předchozím předplatitelském běhu naleznete zde.