Vstupenky

Předplatné jaro 2023

Prodej předplatného byl ukončen.

Vážení hosté,

dovolte nám, abychom Vám představili naše nové jarní předplatné, které v našem týmu považujeme v mnohých ohledech za zcela výjimečné.

Jednak do Olomouce přivezeme zbrusu nové inscenace (Discoland, Na Vánoce budu gay), které budou mít v našem divadle svou moravskou premiéru, ale také přivítáme na našem pódiu nové tváře patřící k absolutní špičce naší umělecké scény (Danielu Kolářovou, Davida Kollera). Do předplatného jsme dali také pár starších kvalitních kousků (Manželské vraždění, Madam Rubinstein), které si již zcela zasloužily legendární status na tuzemské scéně.

Těšit se dále můžete na Jaroslava Duška, Davida Kollera, Danu Syslovou, Petra Rychlého, Filipa Blažka.

Předplatné obsahuje tak, jak jste zvyklí, dvě skupiny A a B. Dohromady vás zveme na 7 společenských večerů, které nabídnou výjimečný kulturní zážitek.

Přehled inscenací naleznete zde:

Skupina A

Madame Rubinstein

„Neexistují ošklivé ženy, pouze líné.“ Tragikomický příběh královny kosmetického impéria Heleny Rubinstein a její největší rivalky Elizabeth Arden. Sebestředná, ješitná a cynická, i tak by se dala popsat. Svou pílí a talentem pro obchod se vypracovala v jednu z nejbohatších žen světa. Nesnášela prázdné tlachání, byla prostořeká a firmu řídila pevnou rukou do posledního dechu. Jediné oslovení, které připouštěla, bylo Madame.

Discoland

Říká se, že kdo si pamatuje devadesátky, ten je neprožil. Ale co když se na tuto dobu snažíme zapomenout i z jiných důvodů? Inscenace Discoland mapuje vzpomínky bývalých zaměstnanců, návštěvníků a dalších pamětníků dnes už legendárního klubu Discoland Sylvie. Zatímco postava majitele klubu Ivana Jonáka je notoricky známá, o těch „druhých“ netušíme skoro nic.

David Koller

Jedna z nejvýraznější osobností české hudební scény posledních desetiletí, zpěvák, bubeník, producent a autor mnoha hitů vyráží se svou skvělou kapelou na jaře 2023 na tour k nové desce LP XXIII. Komorní koncert pro zhruba 220 lidí bude nejen premiérovým představením nových skladeb olomouckému publiku, ale také skutečně unikátním zážitkem. Davida Kollera totiž jeho fanoušci znají převážně z velkých pódií, takže pro řadu z nich bude mít vystoupení na malé scéně nový rozměr. Koncert je třešničkou na dortu jarního předplatného.

Manželské vraždění

On ztratil paměť. Ona trpělivost. Nebo je to jinak? Pravdivá komedie o partnerském soužití. Pravdivá komedie o partnerském soužití v režii Jana Hřebejka
Manželské vraždění se hraje již od roku 2005 s obrovským diváckým úspěchem. Inscenace měla v tomto roce 2022 již svou 400 reprízu.

 

Skupina B

Na vánoce budu gay

Pikantní komedie o nelehkém životě zadaných heterosexuálních mužů plná groteskních scén, které vyústí ve velmi překvapivý a nečekaný závěr. Jak získat prosperující řetězec pizzerií a zajistit si skvělou budoucnost!? Stačí tak málo – stát se na Vánoce gayem…

 

S pravdou ven

Nově zvolený prezident republiky má za hodinu a půl pronést inaugurační projev před celým národem. Ale jakmile si začne nahlas opakovat svůj text ve své pracovně, začne ho svědit nos do té míry, že není schopný zachovat chladnou tvář a šklebí se při každém slovu.
Co s tím? Lékař ho vyšetřil a problém prý vězí jinde. Přivedou mu tedy toho údajně nejlepšího psychiatra. Začne konverzace, která změní jeho život…

Návod na přežití

Na nejtěžších křižovatkách života se ukazuje důležitost lidské vzájemnosti a síla přátelství. Dvě starší dámy dojdou tohoto vzácného poznání téměř na konci svých životních cest. To nijak nesnižuje hodnotu vztahu, který se mezi nimi rodí velmi komplikovaně, a který se stává důkazem toho, že nové obzory se mohou člověku nečekaně otevřít v jakémkoli věku. I zmatená popleta, která se tak trochu vnutí do vašeho uspořádaného života, může zcela změnit vaše hodnoty. Zvláště tehdy, když jste svoje ustálená pravidla už dávno nepodrobili žádné revizi. Příležitost pro herecký koncert dvou velkých osobností českého divadla: Daniely Kolářové jako Netty a Lenky Termerové jako Shprintzy v hořkosladké komedii Návod na přežití.

cena předplatného

Pro skupinu A i B existují dvě cenové kategorie (pásma), které jsou rozlišeny podle vzdálenosti od pódia.

plánek hlediště

SKUPINA A:
1. pásmo: … 3 190,-
2. pásmo: … 2 940,-

SKUPINA B:
1. pásmo: … 2 250,-
2. pásmo: … 2 100,-

S PŘEDPLATNÝM ZÍSKÁTE:

  • výjimečná divadelní představení s hvězdnými osobnostmi
  • jistotu Vašeho stálého místa v hledišti
  • péči a starost o Váš maximální komfort

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY:

zobrazit všeobecné podmínky předplatného

PŘEDPLATNÉ PODZIM 2022:

Informace o předchozím předplatitelském běhu naleznete zde.