Aktuality

Všechno nejlepší do nového roku!

03.01.2022

 

Vážení hosté,

dovolte mi, abych Vám popřál do nového roku mnoho úspěchů, spokojenosti a hlavně zdraví. Pevně věřím, že v roce 2022 se opět oživí kulturní a společenský život.

Naše divadelní scéna má za sebou náročný rok. První polovinu roku poznamenal lockdown, druhou zkomplikovaly restrikce, které zakázaly neočkovaným přístup do divadla. Přesto jsme usilovně pracovali na novém dramaturgickém plánu pro rok 2022. Atraktivní program nabídne populární divadelní inscenace od známých pražských divadel, jako např. Studio DVA, Divadlo Kalich, do Divadla na Šantovce se po letech vrací také osvědčené divadelní hity, jako např. Hrdý Budžes s Bárou Hrzánovou. V nabídce jsou i nová představení, třeba hra Veletoč s Evou Holubovou a Ivou Janžurovou. Novinkou sezóny je speciální talk show s moderátorkou Ivanou Plíhalovou, která si bude do DNŠ zvát hosty z různých profesních sfér. Prvním bude Jaromír Nohavica! Jako novinku divadlo spouští také tančírny swingu. Součástí programu budou i zajímavé přednášky a koncerty. Oblíbený program pro děti plánuje DNŠ nově v neděli od 10:00.

těšíme se na Vás a věříme, že letošní rok bude pro kulturu přívětivější,

Petr Hlávka

ředitel divadla


další aktuality

21.01.2022

NÁHRADNÍ TERMÍNY PŘEDSTAVENÍ

Náhradní termíny Představení Veletoč se přesouvá na 1. 2. 2022 v 19 hodin. Představení Moje tango se přesouvá na […]


03.01.2022

Všechno nejlepší do nového roku!

  Vážení hosté, dovolte mi, abych Vám popřál do nového roku mnoho úspěchů, spokojenosti a hlavně zdraví. Pevně […]


21.09.2021

Informace pro diváky

Vážení diváci, od 22. listopadu se bezinfekčnost bude prokazovat pouze: potvrzením o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v […]


20.05.2021

Talkshow NA TAHU s vinaři

Nahlédněte do světa vinařů z jižní Moravy ve speciální minisérii talk show „Na tahu“. Ve třech týdnech se […]