Aktuality

Představujeme nový program! Hvězdná představení a novou talk show!

10.01.2022

Vážení milovníci kultury,

v našem divadle jsme pro vás připravili na tento půlrok skutečně pestrý program. V novém repertoáru najdete představení patřící ke špičce tuzemského divadelního světa, přednášky, tančírny swingu, ale i novou talk show, která vzniká v naší vlastní produkci. Do moderátorského křesla usedne herečka Ivana Plíhalová. Zábavná show bude mít premiéru na konci ledna, jejím prvním hvězdným hostem bude ostravský bard Jaromír Nohavica.

Nový program nabídne populární divadelní inscenace známých pražských divadel – například Studia DVA či Divadla Kalich. Diváci se v nich mohou těšit na Simonu Stašovou, Báru Hrzánovou, Ivu Janžurovou, Evu Holubovou, Václava Koptu, Sašu Rašilova, Michala Dlouhého a další.

Na konci ledna je na programu premiéra zbrusu nové talk show vznikající v produkci Divadla na Šantovce. Roli moderátorky přijala herečka Ivana Plíhalová, která si bude do Šantovky pravidelně zvát hosty z různých profesních sfér. Premiérový díl nese název 60+ Jarek Nohavica a prvním hostem (jak název napovídá) bude známý ostravský písničkář.

Jsme velmi poctěni, že roli moderátorky přijala Ivana Plíhalová, která je výjimečnou hereckou osobností naší divadelní scény. Její vlastní talk show vnímáme jako nový impuls a obohacení našeho repertoáru. Do této chvíle jsme se soustředili výhradně na hostující divadla. Naším cílem je posílit regionální tvorbu a pobavit olomoucké publikum.

Těšíme se na vás!

Petr Hlávka

ředitel divadla


další aktuality

24.11.2022

NOVÉ JARNÍ PŘEDPLATNÉ JE TU!

  Vážení hosté, dovolte mi, abych Vám představila naše nové jarní předplatné, které s kolegy považujeme v mnohých […]


29.09.2022

Pohádkový festival pro děti 🎉

POPULÁRNÍ POHÁDKOVÝ FESTIVAL PRO DĚTI SE PO ROCE VRACÍ. LÁKÁ NA TRADIČNÍ TITULY I NA MODERNÍ MIMONĚ. Oblíbený […]