Aktuality

Poděkování za vaši přízeň❤️

23.12.2019

 

Vážení hosté,

v září jsme pro vás odstartovali koncept unikátních divadelních večerů, jejichž myšlenkou bylo snoubit skvělá představení s kvalitními víny a připravit tak pro vás příjemné společenské večery?Naším přáním bylo dopřát vám mimořádný divadelní zážitek, kdy budete moci běžné starosti všedního dne odložit v naší šatně. Připravili jsme pro vás skvělá představení s našimi předními divadelními hvězdami (například se Simonou Stašovou, Hanou Maciuchovou, Jiřím Langmajerem, Tatianou Dykovou, Martinem Hofmannem a dalšími) a domluvili spolupráci s našimi prvotřídními vinaři (vinařství Václav, Volařík, Antoš, Reisten, Mayer a společnost La Caoba, která nám dala ochutnat italská a francouzská vína) a napjatě čekali na vaše reakce?Ty byly dalece nad naše očekávání. O vaší spokojenosti vypovídá nejen vaše četné pochvalné reakce, ale také veliký zájem o naše nové předplatné, kdy jsme navyšovali kapacitu až o 30 míst! Díky vám jsme tak společně prožili skvělé divadelní večery a zažili nezapomenutelné chvilky. Dovolte nám tímto Vám srdečně poděkovat za báječnou atmosféru, která by bez vás nebyla možná❤

A nebojte se, zdaleka nekončíme. Naopak!?V jarní sezoně se můžete také těšit na další výjimečná představení a další doprovodný program, který budeme stále vylepšovat. Vaše spokojenost je pro nás velkou motivací.

Nyní si ale prosím užijte krásné svátky a přijměte naše přání všeho nejlepšího do nového roku 2020. Budeme se na vás moc těšit už v lednu!??


další aktuality

24.11.2022

NOVÉ JARNÍ PŘEDPLATNÉ JE TU!

  Vážení hosté, dovolte mi, abych Vám představila naše nové jarní předplatné, které s kolegy považujeme v mnohých […]


29.09.2022

Pohádkový festival pro děti 🎉

POPULÁRNÍ POHÁDKOVÝ FESTIVAL PRO DĚTI SE PO ROCE VRACÍ. LÁKÁ NA TRADIČNÍ TITULY I NA MODERNÍ MIMONĚ. Oblíbený […]