Aktuality

Netradiční seznamovací akce v Divadle na Šantovce?

07.11.2019

 

Znáte to, když se vás děti zeptají, jak jste se s tatínkem seznámili??

?Náš příběh začal v divadle na netradiční seznamovací akci, na které jsme hned pochopila, že tatínek má vkus! Skvělé divadelní představení a ještě s výborným vínem? Oba jsme se výborně bavili a měli si hned o čem povídat, protože témata byla všude kolem nás. Letos slavíme desáté výročí! (Kateřina 38)

Chcete aby tohle byl váš romantický příběh?❤️
V Divadle na Šantovce pořádáme dne 30. listopadu netradiční seznamovací akci v rámci představení Šest tanečních hodin v šesti týdnech, komedii o lidské opuštěnosti, kterou si nějakým způsobem prožil každý z nás. Máte ale osamělosti dost, stejně jako hlavní protagonisté známé divadeilní hry – Chantall Poulain a Martin Kraus, kteří v sobě naleznou spřízněnou duši?

A máte dost klasických seznamovacích akcí, speeddates a schůzek v kavárně, které jsou tak náročné na konverzaci a k trémě vám určitě nepřidají?

Tak v tom případě je naše akce pro vás ta pravá. Pokud přeskočí jiskra, není co řešit, pokud vás nervozita odzbrojí, uvolněte se na divadelním představení a pokud hledáte témata, proberte nad sklenkou vína váš první společný zážitek. A v případě, že se vám jednoduše nikdo líbit nebude, sundejte svůj „karafiátek“ splyňte s ostatními diváky a prostě si jen užijte úžasné herecké výkony.

JAK TO VLASTNĚ MYSLÍME PRAKTICKY?‼️
Zájemci se přihlásí na mejl info@divadlonasantovce.cz, načež jim potvrdíme jejich účast. Přijdou v 17:30 a ve foyae pro ně bude připravená degustace vína.

Při vstupu od nás dostanou červený karafiátek/pásek, aby (pokud budou chtít) byli odlišení po zbytek večera.
V 17:45 začíná krátký seminář o víně, na kterém budete poznávat víno i sebe navzájem. V 18:45 si zájemci budou moct utvořit dvojičky na představení. To celé v diskrétní, přátelské a útulné atmosféře našeho Divadla na Šantovce


další aktuality

24.11.2022

NOVÉ JARNÍ PŘEDPLATNÉ JE TU!

  Vážení hosté, dovolte mi, abych Vám představila naše nové jarní předplatné, které s kolegy považujeme v mnohých […]


29.09.2022

Pohádkový festival pro děti 🎉

POPULÁRNÍ POHÁDKOVÝ FESTIVAL PRO DĚTI SE PO ROCE VRACÍ. LÁKÁ NA TRADIČNÍ TITULY I NA MODERNÍ MIMONĚ. Oblíbený […]