Aktuality

Meditativní hudba Maoka a Terez Wrau rozezní příští týden pevnost Fort Escot v Křelově.

09.06.2022

Příští neděli 19. června připravilo Divadlo na Šantovce unikátní koncert dvou spirituálních muzikantů – Maoka a Terez Wrau. Jejich meditativní hudbu navíc umocní prostory pevnosti číslo XX Fort Escot v Křelově, kde se akce uskuteční. Součástí programu budou také ochutnávky čajů, autentických vín a zdravých dobrot z Bistra Helen. Návštěvníci ocení také stánky s originálními handmade produkty. Přijďte relaxovat a načerpat sílu z jemné hudby, skvělého jídla a opojné atmosféry monumentální historické budovy.

Program odstartuje již v 16:00 jarmark hadmade produktů, který nabídne lapače snů, šperky, dřevěné dekorace, olejíčky, svíčky a další zajímavé zboží. Svůj stánek zde bude mít také Trend vozíčkářů, který pomáhá s prodejem výrobků handicapovaných umělců a řemeslníků.

O občerstvení hostů se postará Dobrá Čajovna Olomouc spolu s Bistrem Helen. Součástí gastronomického koutku bude relaxační zóna, kde budou připraveny sedací bagy a vodní dýmky. Milovníci vína budou mít příležitost dát si skleničku autentického vína, které vzniká s maximálním souladem s přírodou, bez užití chemie.

Poté, co se hosté dostanou do ideální pohodové nálady, přijde na řadu hudební program. Ten odstartuje v 18:00 vystoupením populární olomoucké buskerky Terez Wrau, která svým jemným hlasem dokáže hluboce oslovit nitro svých posluchačů. Následně vystoupí slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista a zpěvák Maok, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je právě hudba.

„Chceme do této rušné doby přinést skutečný odpočinek a společně si užít pohodový nedělní program. Naši hosté se mohou příjemně osvěžit skvělým jídlem a pitím a odpočívat pod širým nebem za poslechu relaxační hudby dvou talentovaných hudebníků,“ říká ředitel Divadla na Šantovce Petr Hlávka.

Harmonogram akce:

  • Start akce: 16:00
  • Vstoupení Terez Wrau: 18:00
  • Vystoupení Maok: 19:00
  • Plánovaný konec akce 22:00

Adresa pevnosti Fort Escot (Fort XX): Mapu najdete ZDE.

Informace o možnostech dopravy: hlavka@divadlonasantovce.cz

 


další aktuality

06.05.2022

LETNÍ SCÉNA ZAČÍNÁ!

Moravské divadlo Olomouc a Divadlo na Šantovce se spojili a vytvořili společnou letní scénu. Cílem obou divadel je […]


21.01.2022

NÁHRADNÍ TERMÍNY PŘEDSTAVENÍ

Náhradní termíny Představení Na útěku se přesouvá na 19. 9. 2022 v 19 hodin. Představení Vím, že víš, že vím […]