Inscenace

Zlatá pláž / Divadlo Na zábradlí

Vzhledem k tomu, že jsou poslední reprízy vždy originální, uvolněné a herci často improvizují, poprosili jsme Petra Čtvrtníčka, aby i on nám řekl co na nás Divadlo Na zábradlí chystá. Více se dozvíte ve videu:

 

Říká se, že kdo se snaží, dosáhne, čeho chce; ale proč se snažit, když to nikdo neocení? Mladý kluk, kterému se podle jeho vzhledu přezdívá Zombík, dostane šanci, leč promění se v monstrum, které nejenže pokouše ruku, která ho krmí, ale ještě tou utrženou rukou všem nafackuje.

„Zlatá pláž je divadelní sitcom. Navíc velmi povedený. Za celých 85 minut nenajdete hluché nebo zbytečné místo, scénu ani repliku. Dobrý scénář jen podtrhují herecké výkony, zejména ten Jany Plodkové v roli Zombíkovy matky. Její záchvaty vzteku, hysterie a pokusy manipulovat všemi okolo jsou stejně uvěřitelné jako komické. Stejně uvěřitelný je i Jiří Vyorálek coby kamioňák Standa. Drsňák, ale se srdcem na správném místě. Neméně zaujme Jiří Černý v roli Zombíka, zejména proto, že po většinu doby má na tváři masku. Svou postavu a její pocity tak může divákům přiblížit jen svým hlasem. Což se mu perfektně daří, nejlépe během telefonátu z rumunské policejní stanice,“ je psáno v divadelní recenzi.

Inscenace od režiséra seriálu MOST! Jana Prušinovského.

 

Letní scénu najdete zde.

  • představení se předem neruší ani v případě negativní předpovědi počasí (začátek představení je možné posunout)
  • představení může začít i probíhat za nepříznivého počasí (např. v mírném dešti)
  • představení může být přerušeno (i opakovaně) a poté pokračovat
  • deštníky nejsou povoleny, doporučujeme pláštěnky
  • pokud bylo odehráno 30 a více minut, vstupné se nevrací

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Jana Plodková, Petr Čtvrtníček, Jiří Vyorálek, Jiří Černý, Barbora Bočková a Kateřina Císařová

autor:Jaroslav Žváček

režie:Jan Prušinovský

délka:85 minut bez přestávky

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter