Inscenace

Základy degustace vína – vinařský workshop /

Ve dnech 25. a 26. září se v našem FunParku před Galerií Šantovka uskuteční první ročník vinařského festivalu s názvem Vinaři na Šantovce. A bude to skutečně jedinečná akce! Představí se vám mimořádně špičková moravská vinařství mezi nimiž je několik vítězů a finalistů soutěže Vinař roku (Sonberk, Stávek, Mikrosvín, Václav, Baláž, Lípa, Orisek, Mádl, Jedlička, Reisten a Kolby).

Součástí akce bude možnost zúčastnit se těchto kurzů. Budete moci ochutnat 6 vzorků vybraných vín z výše uvedených vinařství (vzorek 0,05 dcl). Dozvíte se mnoho zajímavých informací jak o vinařstvích, základech sommeliérství, tak i o výrobě a osvojíte si základy degustace vín.

Přednášejícími budou vinařští odborníci, kteří Vám rádi odpoví na Vaše dotazy.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

délka:45 min.

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter