Inscenace

Vizita Davida Kollera /

 

Setkání ve studiu s Davidem Kollerem, který za doprovodu dramaturgyně Divadla na Šantovce Zuzany Česákové navštíví online přenosem Fakultní nemocnici Olomouc, kde budou provedeni nemocničním zařízením a navštíví zaměstnance FNOL na jejich pracovišti. Přestávky mezi odděleními budou vyplněny povídám s Davidem Kollerem a jeho písničkami na přání zaměstnancům FNOL. Jedná se o dobrovolnou akci, kterou připravili členové Divadla na Šantovce.

Davida Kollera hudebně doprovodí Alexander Vilhem- saxofon, klarinet, piano, basu, fenderpiano

Cílem je zaměstnance FNOL potěšit, pozdravit a pomoci jim vybrat peníze na zařízení nemocnice, které zlepší jejich každodenní fungování. Nemocnice sama poprosila o výběr peněz na termokamery na urgentní oddělení sloužící k větší vzájemné ochraně zdravotníků a pacientů.

Vysílat budeme LIVE v neděli v 19:00!

A to na FB Divadla na Šantovce, FB Davida Kollera, Mall.tv a Donio

Veřejnou sbírku nalezenete ZDE.

 

 

Děkujeme všem partnerům akce!❤️

Jen díky nim může naše Divadlo na Šantovce pořádat jedinečný benefiční koncert v němž David Koller zahraje pro Fakultní nemocnice Olomouc

Naši sbírku finančně podpořili:

Mercedes – Benz, Centrum Moravia Olomouc

OLTIS Group a.s.

Mediálními partnery jsou:

MALL.TV
Galerie Šantovka, Olomouc
Olomouc.cz – nejlepší adresa ve městě
Radio Čas
Donio

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:David Koller, Alexander Vilhem

délka:60 min.

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter