Inscenace

VELKÉ SAFARI & USMÍŘENÍ S AFRIKOU? / Kateřina & Miloš MOTANI

Naše kroky jako první zamíří na místo, kde se nám před lety stalo něco opravdu HODNĚ OŠKLIVÉHO. Kde nás lstivě a s nožem v ruce přepadli a okradli. Ještě teď se CHVĚJEME. Jaká bude naše nová africká cesta? Podaří se něco vypátrat? Co tady všechno zažijeme? Zlého nebo dobrého? Podaří se nám USMÍŘIT S AFRIKOU, která nám tolik ublížila? Necháme Windhoek a jeho nebezpečnou čtvrť KATURURU za zády a vyrazíme dál do divočiny, kde našim hlavním cílem budou AFRICKÁ ZVÍŘATA. Budeme brouzdat africkou savanou a pozorovat hbité GEPARDY. Poznáme, jaké to je, dívat se nádherné flekaté dravé šelmě přímo do očí. V zátoce Walwis Bay podnikneme na kajaku velmi veselou plavbu mezi divokými lachtany. Vydáme se také do skalnaté oblasti SPITZKOPPE, kde se nachází spousty drahokamů a polodrahokamů. Ochutnáme nejen dobře propečené čerstvé hovězí maso, ale i maso z antilopy, kudu, prasete i oryxe, také plody moře, ale i šneky na česneku. Přesvědčíme se, že DOBRODRUŽSTVÍ na nás čeká opravdu za každým rohem. V parku WATTERBERG obchází opice popelnice a stany. Také prasata, veverky i hbité MANGUSTY vyráží za potravou. A těsně kolem nás leze všelijaký pěkný i nepěkný hmyz. Obrovské safari, skutečný africký ráj, nás pak čeká hlavně v národním parku ETOSHA. Zažijeme tady VELKOU SLONÍ KOUPEL, uvidíme plaché nosorožce, oryxe, antilopy, zebry i spousty dlouhokrkých žiraf, šakaly, hyeny i lvy. Ve městě OPUVO se setkáme s různými zajímavými kmeny – červenými Himba, pestrobarevnými Demba a kmenem HERERO, jehož ženy ještě stále nosí široké bohaté sukně a podivné rohaté turbany. Na vlastní pěst se vydáme do další CHUDINSKÉ ČTVRTĚ a budeme doufat, že se nám mezi domorodci už snad nic špatného nestane.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

délka:120 minut

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter