Inscenace

Velikonoční speciál / Děláme to ve třech

V květnu roku 2018 vznikla první, a prozatím jediná, olomoucká stand-up skupina Děláme to ve třech. Mezi její členy patří, olomouckému publiku dobře známé herecké tváře Moravského divadla, Roman Vencl a Jan Ťoupalík, které doplňuje neméně známý a oblíbený profesionální kouzelník Karel Pomahač. Za tři roky své existence absolvovali na čtyřicet stand-up vystoupení po celé republice a účastnili se například i prestižního Grand Festivalu Smíchu, který každoročně pořádá Východočeské divadlo Pardubice, a který představuje to nejlepší ze současné komediální tvorby.
Tentokrát se můžete těšit na velmi nekorektní VELIKONOČNÍ SPECIÁL, jehož humor bude štípat víc, než dobře mířené rány pomlázkou. Díky scénce s názvem „Poslední večeře“ zjistíte, jaký je opravdový původ těchto křesťanských svátků, čekají vás i nová kouzla mistra Pomahače a sólové stand-up výstupy našich borců, kteří se předvedou v takřka olympijské formě. A protože velikonoce jsou za rohem, určitě se bude mluvit o šukání (samozřejmě pomlázkou) a o vejcích (samozřejmě velikonočních).

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Roman Vencl, Jan Ťoupalík a Karel Pomahač

délka:120 minut

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter