Inscenace

Vánoční speciál / Děláme to ve třech

Jsou pro vás Vánoce spíše stresem, než chvílemi rozjímání a odpočinku? Nestíháte nakupování dárků, rozčiluje vás pečení cukroví, vadí vám všudypřítomná předvánoční výzdoba a nesmyslný shon? Tak proč pořád myslet jen na druhé? Buďte taky jednou sobečtí, neohleduplní a netolerantní! Alespoň na chvíli se vykašlete na ostatní a přijďte si společně s Honzou Ťoupalíkem, Romanem Venclem a Karlem Pomahačem užít humorem požehnaný a punčem nasáklý večer.

Pod stromeček vám tohle olomoucké komediální trio s názvem Děláme to ve třech! nahází kupu nekorektních fórů, u kterých se budete smát, červenat i stydět. Těšit se můžete na nové a dosud nepublikované stand-upy v podání Honzy a Romana, na premiéru několika dech beroucích kouzel z rukou Karla Pomahače a nebude chybět vložka (hudební) v podobě vánočního megahitu, za který by se nemusel stydět ani Petr Kotvald.

Na závěr už jen dvě důležitá upozornění:
1) Program není v hodný pro děti do dvaceti let.
2) Může se stát, že po jeho shlédnutí nebudete chtít už nikdy slavit Vánoce.

 

nejbližší uvedení

  • Po 19 Prosinec 19:00


hrají:Roman Vencl, Jan Ťoupalík a Karel Pomahač

délka:135 minut

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter