Inscenace

Vánoční speciál / Děláme to ve třech

Jsou pro vás Vánoce spíše stresem, než chvílemi rozjímání a odpočinku? Nestíháte nakupování dárků, rozčiluje vás pečení cukroví, vadí vám všudypřítomná předvánoční výzdoba a nesmyslný shon? Tak proč pořád myslet jen na druhé? Buďte taky jednou sobečtí, neohleduplní a netolerantní! Alespoň na chvíli se vykašlete na ostatní a přijďte si společně s Honzou Ťoupalíkem, Romanem Venclem a Karlem Pomahačem užít humorem požehnaný a punčem nasáklý večer.

Pod stromeček vám tohle olomoucké komediální trio s názvem Děláme to ve třech! nahází kupu nekorektních fórů, u kterých se budete smát, červenat i stydět. Těšit se můžete na nové a dosud nepublikované stand-upy v podání Honzy a Romana, na premiéru několika dech beroucích kouzel z rukou Karla Pomahače a nebude chybět vložka (hudební) v podobě vánočního megahitu, za který by se nemusel stydět ani Petr Kotvald.

Na závěr už jen dvě důležitá upozornění:
1) Program není v hodný pro děti do dvaceti let.
2) Může se stát, že po jeho shlédnutí nebudete chtít už nikdy slavit Vánoce.

 

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Roman Vencl, Jan Ťoupalík a Karel Pomahač

délka:135 minut

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter