Inscenace

Děláme to ve třech – Vánoční speciál / Roman Vencl, Jan Ťoupalík a Karel Pomahač

V květnu roku 2018 vznikla první, a prozatím jediná, olomoucká stand-up skupina Děláme to ve třech. Mezi její členy patří olomouckému publiku dobře známé herecké tváře Moravského divadla Roman Vencl a Jan Ťoupalík, které doplňuje neméně známý a oblíbený profesionální kouzelník Karel Pomahač. Za tři roky své existence absolvovali na čtyřicet stand-up vystoupení po celé republice a účastnili se například i prestižního Grand Festivalu Smíchu, který každoročně pořádá Východočeské divadlo Pardubice, a který představuje to nejlepší ze současné komediální tvorby.

Tentokrát se můžete těšit na velmi nekorektní VÁNOČNÍ SPECIÁL, díky kterému se dozvíte jak to bylo doopravdy s poslední večeří Ježíše Krista, proč Adolf Hitler miluje Vánoce, jaké problémy řeší vánoční kapři v kádi před obchodním centrem nebo proč jsou koledy plné totálních nesmyslů. Nebude chybět ani autorský vánoční megahit, speciální hosté, dech beroucí kouzla a vtipy, na které byste nejradši zapomněli.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Roman Vencl, Jan Ťoupalík a Karel Pomahač

délka:120 minut

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter