Inscenace

Stand Up Comedy Show – NA STOJÁKA / Nadační Fond DĚTEM

Benefiční akce, kterou pořádá Nadační Fond DĚTEM a čistý výtěžek ze vstupného bude použit na podporu léčby onkologicky nebo jinak závažně nemocných dětí.

 

Vážení diváci,

od pondělí 22. 11. je do divadla je umožněn vstup pouze s:
1) potvrzením o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání divadelního představení
2) potvrzením o aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny, musí uplynout nejméně 14 dní
3) potvrzením, že jste absolvovali nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem. Toto potvrzení můžete uplatnit pouze tehdy, jste-li tzv. rozočkováni (nemáte ještě vystavený platný certifikát o očkování, v případě dvoudávkového očkování jste absolvovali první dávku). Toto potvrzení mohou uplatnit také diváci, kteří prokáží, že nemohou být očkováni ze zdravotních důvodů.
Do divadla je dovoleno vstupovat pouze s nasazeným ochranným prostředkem dýchacích cest jako je respirátor FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.
Jelikož je toto představení v našem divadle pronájmem Nadačního Fondu DĚTEM a výtěžek z akce jde na charitativní účely, tak v případě, že nesplňujete výše uvedené podmínky, nebude vám z rozhodnutí pořadatele vstupné vráceno.
Vstupenky můžete případně poskytnout k prodeji přes náš Facebookový účet.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Adéla Elbel, Karel Hynek, Petr Vydra a Zbyněk Vičar

délka:90 minut

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter