Inscenace

Slepičí pohádka / Divadélko s radostí

Pohádka o tom, že někdo může milovat i „vaše“ nedostatky. V zemi jménem Kurník Šuplík se narodí princezna s barevným peřím. Dokáže ji někdo milovat i s tímto nedostatkem?

 

 

Vážení diváci,
rádi bychom vás upozornili na podmínky pro vstup na divadelní představení.

Při kontrole vstupenek musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní
  • doložit negativní RAT antigenní test starý nejvýše 72 hodin (lze doložit i čestným prohlášením o absolvování testu ve škole)
  • absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem (test si divák musí přinést vlastní)
  • prokázat potvrzením poskytovatele zdravotních služeb podstoupení RAT antigenního testu za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní

Do divadla je dovoleno vstupovat pouze s nasazeným ochranným prostředkem dýchacích cest jako je respirátor FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.

Děti do šesti let se žádným potvrzením prokazovat nemusí.

 

 

 

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

délka:40 minut

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter