Inscenace

One Man Show Mezi řádky … / Rudy Linka

“Lidé kteří inspirují, to je motor, který dává životní energii a odvahu jít za svým snem,” říká světoobčan Rudy Linka, který sám se za svůj život stal člověkem, který inspiruje.
One Man Show “Mezi řádky,” přímo navazuje na Rudyho autobiografii Na cestě domů… vždycky, bestseller vydaný u nakladatelství Euromedia. Zároveň s tím běží na ČT art už 5. série Rudyho pořadu Linka, kde se mezi hosty vystřídala tak ikonická jména jako John Scofield, Jiří Suchý, Marie Rottrová, Ivan Mládek, Dan Bárta, Roman Holý, Vojta Dyk a mnoho dalších. Rudyho vystoupení je nejen stand-up o komunikaci, ale i fotky ze soukromého archivu a hudba. Příjemný večer plný inspirace, emocí, příběhů a humoru – to je One Man Show Rudyho Linky.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

délka:90 minut

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter