Inscenace

Prolomit vlny / SpoluHra

 

Divadelní inscenace podle známého filmu Larse Von Triera v hlavní roli s Romanem Zachem a Petrou Horváthovou.

Hluboce nábožensky založená protestnatská dívka, mladičká a naivní Bess, se provdá za životem ostříleného těžaře Jana, který se živí na naftařské plošině. Mezi těmito dvěma na první pohled rozdílnými lidmi se rozhoří silná láska. Jan je silně přitahován nevinností a čistotou dívky, která pravidelně rozmlouvá s Bohem. Brzy po sňatku ale Jan utrpí při explozi těžký úraz a ochrne na celém těle. Jan ovšem nesnese pomyšlení, že se již nikdy nebudou moci milovat a přesvědčí Bess, aby spala s jinými muži. Její mimomanželské sexuální aktivity, doma podrobně líčené, mu snad přinesou úlevu a vysvobození. Její chování se ovšem rozkřikne po vesnici, kde žije….

Jako doprovodný program bude jedinečná výstava fotografií hornické tematiky od Dolních Vítkovic a Landek Parku

 

 

Inscenace je součástí předplatitelské skupiny B / jaro 2020.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Roman Zach, Petra Horváthová a další

autor:Lars von Trier

režie:Viktorie Čermáková

délka:150 minut s přestávkou

související inscenace


upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter