Inscenace

Pension pro svobodné pány / Divadlo Palace

Slavná komedie odehrávající se v pokoji jednoho penzionu, kam si nájemník přes zákaz přivede svou slečnou. Čeká vás nejnovější inscenace Divadla Palace v režii Jaromíra Dulavy a ve velmi atraktivním obsazení.

Komedie odehrávající se v jednom pokoji pensionu, kde je dámská návštěva přísně zakázána, a kam si nájemník přivede svou slečnu! Věhlasná komedie oděná do elegantního, bezstarostného a nostalgického hávu secese 1. desetiletí 20. století. Pohltí vás atmosféra úplňkové noci, kde bláznivé situace získávají až pohádkově něžnou vůni. Slavný film s Josefem Abrhámem a Ivou Janžurovou v novém divadelním pojetí s nadějnými herci nastupující generace.

 

 

Inscenace je součástí předplatitelské skupiny B / jaro 2018.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Marie Doležalová / Anna Fialová, Patrik Děrgel, Lukáš Příkazký, Kateřina Pindejová, Václav Liška / Zdeněk Velen a další

autor:Sean O´Casey, Jiří Krejčík

režie:Jaromír Dulava

délka:105 min.

více o inscenaci

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter