Inscenace

Večer se spisovatelkou Alenou Mornštajnovou /

Projekt nebatsemluvit.cz vás zve na večer
se spisovatelkou Alenou Mornštajnovou 2. 3. 2021 od 19:00 v Divadle na Šantovce.
Večer se uskuteční na podporu projektu nebatsemluvit.cz, který se primárně věnuje ženám v domácím násilí.

 

Alena Mornštajnová

(nar. 1963) vystudovala angličtinu a češtinu na Filozofické fakultě Ostravské univerzity. Pracovala jako lektorka anglického jazyka a překladatelka, nyní se živí jako spisovatelka. Žije ve Valašském Meziříčí. Debutovala v roce 2013 románem Slepá mapa, druhý román Hotýlek vyšel v roce 2015. Především díky svému románu Hana z roku 2017 se Alena Mornštajnová stala jednou z nejoblíbenějších českých autorek. Román se v současnosti překládá do jedenácti cizích jazyků a získal několik ocenění. Od června 2019 uvádí Národní divadlo Brno jeho divadelní adaptaci.

Nebát se mluvit:
Projekt Nebát se mluvit je nezávislý projekt, který se zabývá prevencí domácího násilí a sbíráním příběhů o tomto fenoménu. Funguje také jako poradna pro ženy, které zažívají domácí násilí.
Nebát se mluvit má za sebou již několik úspěchů, kdy žena dokázala díky vedení opustit vztah, ve kterém figurovalo domácí násilí.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

délka:120 min.

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter