Inscenace

Můj děda je čert / The-Átr

Olomoucká premiéra rodinného muzikálu Tomáše a Petry Zindler.
Anička je obyčejná holka na prahu puberty, která svou mámu mnohdy vnímá jako věčně rozkazující a sekýrující královnu. S výchovou pomáhá u Aničky doma děda (čert), který je před mámou přísný, ale jinak hodný a Aničce různě pomáhá. Jako čert vchází do Aniččina pokoje dveřmi kouzelné skříně. Anička by ráda ven na rande, ale máma (v Aniččiných představách zlá královna) ji nechce pustit. Odchod z domu si podmínkuje úklidem a dalšími úkoly. Anička se tak postupně vžívá do role Popelky ale i princezny Oslí kůže, když utíká z domu za svým princem. A jak to vše dopadne? Samozřejmě, že dobře! Anička nakonec zjistí, že máma není zlá královna posedlá po věčném mládí a kráse, ale milující maminka, která se o svou dcerušku prostě jen bojí….

Autorem námětu a scénáře je Tomáš Zindler, který je také autorem všech aranží a několika písní k muzikálu. Na písničkách spolupracoval se svojí ženou, zpěvačkou z Olomouce Petrou Zindler.

 

Hrají:

máma/královna: Petra Zindler
děda/čert: Ivo Melkus
Anička/princezna: Kateřina Jůlie Sedláčková
Taneční role pážat: Julie Marková a Laura Mohylová

 

Všechny informace o našich interpretech a písničky z muzikálu můžete nalézt na našich stránkách www.mujdedajecert.cz.

O tom, jak krásné je naše představení, vás přesvědčí náš teaser:)

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

délka:80 minut s přestávkou

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter