Inscenace

Minulé životy / přednáška Zdenky Blechové

Buddha se jednou zeptal svých žáků: „Čeho si myslíte, že je více? Listí na tomto stromě nebo vašich minulých životů? Zajisté vašich životů.“ odpověděl. Procházíme životy, abychom se v nich obohatili zkušenostmi. Když přijde čas duše, kdy se blíží ukončení svému okruhu vtělování, začíná se rozpomínat na své minulé životy, aby si zpracovala, co tehdy nestihla nebo nezvládla, aby se stala celistvou. Věříme v minulé životy? Třeba vás tato Spiritual medicine Woman přesvědčí jednoduchým testem, který vás bude nutit k zamyšlení a nálezu svého původu.

Na místě bude k zakoupení autorská kniha Minulé životy s 50 % slevou a s poselstvím channelingem pro vás do knihy, které vás možná překvapí.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Zdenka Blechová

délka:120 min.

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter