Inscenace

Maok a Terez Wrau / Pevnost Fort Escot (Fort XX) v Křelově

Příští neděli 19. června připravilo Divadlo na Šantovce unikátní koncert dvou spirituálních muzikantů – Maoka a Terez Wrau. Jejich meditativní hudbu navíc umocní prostory pevnosti číslo XX Fort Escot v Křelově, kde se akce uskuteční. Součástí programu budou také ochutnávky čajů, autentických vín a zdravých dobrot z Bistra Helen. Návštěvníci ocení také stánky s originálními handmade produkty. Přijďte relaxovat a načerpat sílu z jemné hudby, skvělého jídla a opojné atmosféry monumentální historické budovy.

Program odstartuje již v 16:00 jarmark hadmade produktů, který nabídne lapače snů, šperky, dřevěné dekorace, olejíčky, svíčky a další zajímavé zboží. Svůj stánek zde bude mít také Trend vozíčkářů, který pomáhá s prodejem výrobků handicapovaných umělců a řemeslníků.

O občerstvení hostů se postará Dobrá Čajovna Olomouc spolu s Bistrem Helen. Součástí gastronomického koutku bude relaxační zóna, kde budou připraveny sedací bagy a vodní dýmky. Milovníci vína budou mít příležitost dát si skleničku autentického vína, které vzniká s maximálním souladem s přírodou, bez užití chemie.

Poté, co se hosté dostanou do ideální pohodové nálady, přijde na řadu hudební program. Ten odstartuje v 18:00 vystoupením populární olomoucké buskerky Terez Wrau, která svým jemným hlasem dokáže hluboce oslovit nitro svých posluchačů. Následně vystoupí slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista a zpěvák Maok, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je právě hudba.

„Chceme do této rušné doby přinést skutečný odpočinek a společně si užít pohodový nedělní program. Naši hosté se mohou příjemně osvěžit skvělým jídlem a pitím a odpočívat pod širým nebem za poslechu relaxační hudby dvou talentovaných hudebníků,“ říká ředitel Divadla na Šantovce Petr Hlávka.

Harmonogram akce:

  • Start akce: 16:00
  • Vstoupení Terez Wrau: 18:00
  • Vystoupení Maok: 19:00
  • Plánovaný konec akce 22:00

Adresa pevnosti Fort Escot (Fort XX): Mapu najdete ZDE.

Informace o možnostech dopravy: hlavka@divadlonasantovce.cz

Autobusové spojení z Olomouce do Křelova

Autobusové spojení z Křelova do Olomouce

MHD BUS 18 a 20 do Řepčína, železárny

zpět do Olomouce MHD BUS 18 a 20

 

Maok

Hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, ale hlavně člověk, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelý i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na meditačních akcích pořádaných známými českými či slovenskými duchovními. Sám o své hudbě říká: „Hudba je pro mne vyjádřením svobody a lásky…..

 

Terez Wrau

Vystudovala v Olomouci speciální pedagogiku, po studiích zběhla k baristice a výběrové kávě, kterou po deseti letech vyměnila za cestování po Evropě jako pouliční umělkyně. Šest let Sbírá tradiční písně různých kultur a píše vlastní tvorbu. Právě vychází její třetí album s názvem Terez Wrau & friends, na které se můžete těšit od 16.4. Na všech digitálních platformách. Potkat ji můžete v ulicích našich měst nebo se s ní ponořit do tajů Kakaových ceremonií, kterými provází v rámci ženských a smíšených kruhů.

 

Pevnost Fort Escot (Fort XX) v Křelově

V případě potřeby se na nás prosím obraťte, rádi Vám poradíme s dopravou. Mapu Fort Escot (Fort XX) v Křelově najdete ZDE.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Maok a Terez Wrau

délka:180 minut

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter