Inscenace

Lež / Divadlo Verze

Nejnovější inscenace Divadla Verze. Komedie, která rozvíjí téma pravdy a lži v partnerských vztazích.

Alice a Paul jsou poměrně šťastný a spokojený manželský pár. Jednoho dne čekají hosty k večeři – své dlouholeté přátele Laurence a Michela, kteří také žijí v harmonickém manželství. Alice je ale celá nesvá a žádá po manželovi, aby večeři na poslední chvíli odvolal. Ten se samozřejmě brání a chce znát důvod, proč by to měl udělat. Ovšem ona mu pravý důvod nechce říct: toho dne dopoledne zahlédla ve městě Michela, jak se líbá s cizí ženou. Alice je tak postavena před velké morální dilema: udělá přítelkyni větší službu, když jí o tom řekne, nebo když jí to naopak zamlčí? Proto by pro ni bylo vůbec nejlepší, kdyby se večeře neuskutečnila a ona mohla své rozhodování odložit. Paulovi se nakonec se svým problémem svěří; Alice se lehce přiklání k tomu říci pravdu, Paul naopak k tomu lhát. Oba se rozhodnou večeři odložit, ovšem v tu chvíli už jejich přátelé zvoní u dveří a společný večer musí proběhnout. Nejistota a různé postoje Alice a Paula vedou ke spoustě humorných situací a k zajímavému rozuzlení…

Jedná se o první představení v našem novém předplatném, kde našim hostům slibujeme unikátní divadelní večery, kde jsme pro Vás po všech stránkách připravili tu největší kvalitu. Pražské Divadlo Verze a jejich představení LEŽ. Jan Dolanský, Petra Špalková (držitelka dvou Českých lvů) a další. ? Kromě toho se můžete těšit na skvělé víno z kopců Pálavy ?, živou hudbu v předsálí ?a jedinečnou atmosféru a speciální dekorace. 

Snoubíme kvalitní umění s výjimečným vínem a atmosférou.

Jako doprovodný program před večerním představením bude degustace vín z vinařství Reisten, který patří k věhlasným producentům špičkových vín na Pálavě.

Zdravice Jana Dolanského

 

 

Inscenace je součástí předplatitelské skupiny B / podzim 2019.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Jan Dolanský, Petra Špalková a další

autor:Florian Zeller

režie:Thomas Zielinski

délka:90 min.

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter