Inscenace

Léto 2021: Z Olomouce bezpečně na cesty / Hana Machalová

Už se nemůžete dočkat, až se v létě vydáte opět na cesty? Jak cestovat v roce 2021 bezpečně? Jak se vyznat v různých nařízeních, vstupních podmínkách? Jak nepřijít o peníze, kdyby nastala změna plánů? Co je větší jistota? Cestování v nových podmínkách vyžaduje více znalostí a zařizování předem než dříve. Připravte se na léto s cestovatelkou Hanou Machalovou.

Dozvíte se, že cestování má obrovský smysl a přínos i v současné době. Turismus má mnoho forem a vůbec nemusí být masový, může být i přínosný.  Věříme, že vám přednáška otočí představy o cestování o 180 stupňů a motivuje Vás vydat se směrem, který funguje právě pro Vás.

Hana Machalová je autorkou knihy Do světa cestujte chytře, levně a často (nakladatelství Albatros) www.knihcentrum.cz/do-sveta. Objevuje se často v médiích, kde radí lidem, jak cestovat na vlastní pěst při rodině a zaměstnání. Píše své rady a tipy na blog www.hanamachalova.cz, jako průvodce cestovního ruchu II. stupně pořádá také výlety s pěší turistikou.

 

Facebook událost

 

Přednáška se uskuteční za aktuálních hygienických opatření.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Hana Machalová

délka:120 minut

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter