Inscenace

Ještěrka na slunci / Divadlo v Řeznické

Divadlo na Šantovce od svého založení ušlo dlouhou cestu. Máme proto obrovskou radost, že našich diváků přibývá stejně jako počtu kulturních zážitků, které Vám můžeme nabídnout. Symbolicky jsme proto jako ohlédnutí za naši dlouhou cestou zvolili inscenaci, která u nás byla jako první – a to Ještěrka na slunci, v níž uvidíte úžasnou Hanu Maciuchovou a skvělého Jaroslava Satoranského.

Komorní komediálně laděná hra o několika dnech na sklonku života herečky Sáry Bernhardtové, legendy francouzského divadla, ve společnosti jediného muže – oddaného tajemníka Georgea Pitoua. Nenechte si ujít úžasný herecký tandem této mimořádné herecké dvojice.

Jako doprovodný program před představením bude možnost degustace sektů.

 

Inscenace je součástí předplatitelské skupiny A / podzim 2019.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Hana Maciuchová a Jaroslav Satoranský

autor:John Murrell

režie:Jana Kališová

délka:120 minut s přestávkou

související inscenace


upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter