Inscenace

E-Motion 2.0 & Margit Slimáková / Open Mind Project

OPEN MIND Project CZ přináší i pro diváky v Olomouci a okolí dokument E-Motion 2.0, který zkoumá, jak emoce ovlivňují fyziologii lidského těla a jaký vliv mají nezpracované emoční bloky na naše zdraví, chování a vztahy. Tento inspirativní celovečerní snímek představuje příležitost, jak můžeme změnit pohled na svůj život a blahobyt.
Tým odborníků na emoce z celého světa sdílí svou moudrost a metody na odstranění negativních emocí, aby nám ukázali cestu ke zdraví a spokojenosti. V dokumentu hovoří uznávaný spisovatel Neale Donald Walsh, autor techniky „Emoční kód“ Dr. Bradley Nelson, neurovědec Dr. Joe Dispenza, terapeut Jonathan Tripodi, psycholožka Dr. Amelia Hardwick a další.
Po projekci dokumentu bude diskutovat zakladatelka projektu Zuzana Čurdová s PharmDr. Margit Slimáková, expertkou v oblasti zdravé stravy a zdravého životního stylu. Budeme si povídat nejen o tom, jak každodenní návyky a strava ovlivňují naši psychiku a celkové zdraví.
Přijďte zjistit, co Vám brání prožívat život naplno a jak to můžete změnit.
**********
Milovníci skvělého jídla určitě ocení nádherné prostředí a prvotřídní kvalitu pokrmů v bistru Helen Olomouc, které je v bezprostřední blízkosti vstupu do Divadlo na Šantovce.
V bistru Helen Olomouc používají převážně sezónní suroviny od lokálních dodavatelů, pěstitelů a chovatelů. Díky tomu si můžete užít skvělé jídlo z kvalitních základních surovin.

Facebook

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter