Inscenace

Dvě noci na Karlštejně / Divadlo Kalich

18 jamek plných humoru o tom, že všichni mají svůj hendikep. Nejlepší česká manželka má za muže nejmocnějšího Čecha, velkopaštikáře Borise. Ten si myslí, že má úroveň, není jen zbohatlík. Je osvícený jako Karel IV. Bláznivá komedie od tvůrců slavné Ženy za pultem 2.

Všude dokázala vždycky sehnat český knedlík. V Kanadě, kde žila s českým hokejistou, na Seychelách, kde žila s uprchlým kontroverzním podnikatelem, i na Antarktidě, kde žila s elitním vědcem. Proto si ji také bere nejmocnější muž Čech, velkopaštikář Boris. Ten si myslí, že má úroveň, není jen zbohatlík. Je osvícený jako Karel IV. Svatba s Ivetou tak může být jen na Karlštejně a svatební noc jen v Karlově komnatě. Boris miluje golf, stejně jako jeho svědek Vojtěch, celebrita kosmonaut, který se právě vrátil z mise na Marsu, a stejně jako Ivetina družička Marika, dcera stavitele golfových hřišť. Všichni mají svůj hendikep.

 

 

Inscenace je součástí předplatitelské skupiny A / jaro 2018.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Igor Chmela, Václav Kopta, Lucie Benešová, Jana Bernášková

autor:Petr Kolečko

režie:David Drábek

délka:105 min. s přestávkou

více o inscenaci

související inscenace


upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter