Inscenace

Chlap na zabití / Pantheon production

Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha.

Když se setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat, jako snadná práce. Opak je však pravdou… Precizně připravenou akci mu však začne narušovat dotěrný soused z vedlejšího hotelového pokoje Francois Pignon. Po neúspěšném pokusu se oběsit, chce hotelový poslíček zavolat policii, což se Ralfu Milanovi vůbec nehodí, proto se rozhodne, že situaci vyřeší sám. Netuší však, že zbavit se toho dotěrného chlapa bude nad jeho síly…

Zkrátka je to komedie doslova nabitá slovním a situačním humorem výrazně francouzského stylu, která se aktuálně hraje na mnoha světových jevištích a která se dočkala i tří filmových zpracování.

Autor komedie Chlap na zabití je slavný francouzský dramatik, herec, režisér, scénárista a producent Francis Veber. K jeho nejznámějším scénáristickým počinům patří např. Muž z Acapulka, Blbec k večeři, Otec a otec, Kopyto, Klec bláznů, Velký blondýn s černou botou a mnoho dalších.

Podpořte s námi! Benefiční divadelní večer pro Ivanku 💗

Nadace rodiny Morávkových, která celý divadelní večer pořádá, tentokrát pomáhá Ivance Drapové. Ivanka se narodila s rozštěpem páteře a je závislá na invalidním vozíku. Ihned po narozeni podstoupila několikahodinovou operaci, nevědělo se, jestli vůbec přežije a když ano, vypadalo to, že nikdy nebude soběstačná. Díky péči babičky a vůli žít se tak nestalo. Obdivujeme ji za to, jak statečně zvládá životní překážky a zejména za její aktivní životní styl.

Rádi bychom Ivance přispěli na výcvik asistenčního psa, který může zásadně přispět ke kvalitě jejího života a především stane se jejím životním parťákem pro každý den.

Věříme, že se k nám přidáte a společně dokážeme Ivance, že naše pomoc dělá radost.

Zakoupením vstupenky podpoříte Ivanky sen.

Děkujeme, že pomáháte s námi.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Filip Blažek, Miroslav Vladyka, Alžběta Stanková a další

autor:Francis Veber

délka:80 minut

více o inscenaci

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter