Inscenace

Bláznivý Petříček / NEXT PICTURE

Road-movie, gangsterka a lovestory o mladém muži a krásné teroristce, kteří utíkají před životem. Slavný francouzský film na divadle ve velmi atraktivním obsazení.

Gangsterská pohádka podle stejnojmenného filmu s J. P. Belmondem o mladém znuděném muži a krásné teroristce, kteří na útěku před policií a vlastními rodinami nacházejí ten nejvražednější cit – lásku. Inscenace sází na působivou výpravu, která je koncipovaná jako starý filmový ateliér, kterému dominuje automobil s využitím zadních projekcí a na velmi atraktivní obsazení. Výkon Tatiany Vilhelmové divadelní kritikou hodnocen jako její nejlepší na divadleních prknech.

 

 

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová

autor:Lionel White, Peter Serge Butko

režie:Peter Serge Butko

délka:100 min.

více o inscenaci

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin odebírat newsletter