Aktuality

Předplatné jaro 2020

11.12.2019

Vážené dámy a pánové,

dovolte nám, abychom vám nabídli naše nové jarní předplatné, které nabízí balíček představení za zvýhodněné vstupné. Připravili jsme celkem 7 divadelních večerů, které opět nabídnou výjimečná představení s prvotřídním hereckým obsazením od našich předních divadel. A i nyní na vás bude čekat zajímavý doprovodný program, který umocní váš prožitek z jednotlivých představení. Čekají na vás tematicky laděné vernisáže a skvělá nabídka vín od našich předních vinařů. Můžete se těšit na večer nesoucí se v duchu Mexika, Španělska nebo kabaretu. Skvělý tip na příjemně strávené chvíle s vašimi blízkými.

A na co se můžete těšit?

?„Humor až na prvním místě“, toť motto předplatitelské skupiny A, která vás zavede do světa komiků. Budete moci nahlédnout do zákulisí jejich životů a doprovázet je na jejich cestě ke slávě. Už v prvním představení se představí výrazné komediální tváře české scény Martin Dejdar, Jiří Lábus, Pavel Nový, kteří si společně zaimprovizují po mexicku v kultovní inscenaci Pánská šatna. Dále Marek Daniel v roli začínajícího komika ukáže, jaké to je stoupat ke slávě v komedii Divadla Ungelt Jak zabít komika. Bob Klepl jako stárnoucí kabaretní umělec se osudově setká s bývalou lékárnicí (Anna Šišková), se kterou jej bude pojit velká životní zkouška. To vše uvidíte v nejnovější inscenaci Studia DVA s názvem Polibek. Hrdinou posledního představení skupiny A bude věčný snílek Don Quijote Divadla Kalich v hlavní roli s Jiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem.   

? „Láska třikrát jinak“ tak zní heslo předplatitelské skupiny B, kde společně uvidíme různé tváře partnerských vztahů a opravdové lásky. Začínáme dramatem slavného dánského režiséra Larse von Triera Prolomit vlny s Romanem Zachem a Petrou Horváthovou, se kterými se ocitneme na dalekém severu, kde zažijeme příběh těžaře Jana a nábožensky založené dívky Bess. Příjemná komedie s příznačným názvem Chvilková slabost s Davidem Matáskem a Petrou Špalkovou v roli rozvedených manželů, kteří se po letech potkávají na společně vybudované chalupě, kterou se oba nyní chystají prodat. Skupinu B uzavírá komedie Otevřené manželství s Karlem Rodenem a Janou Krausovou v inscenaci Studia DVA, ve které se nám všechny tváře lásky spojí v zajímavou mozaiku partnerských vztahů.

Přejeme Vám krásné svátky!

Petr Hlávka


další aktuality

24.11.2022

NOVÉ JARNÍ PŘEDPLATNÉ JE TU!

  Vážení hosté, dovolte mi, abych Vám představila naše nové jarní předplatné, které s kolegy považujeme v mnohých […]


29.09.2022

Pohádkový festival pro děti 🎉

POPULÁRNÍ POHÁDKOVÝ FESTIVAL PRO DĚTI SE PO ROCE VRACÍ. LÁKÁ NA TRADIČNÍ TITULY I NA MODERNÍ MIMONĚ. Oblíbený […]