Aktuality

Prosincová nadílka

09.11.2017

Právě jsme spustili prodej na další představení v prosinci. A že je z čeho vybírat. Těšit se můžete například 4. prosince na komedii S HLAVOU V OBLACÍCH s Romanem Venclem v hlavní roli. Bombová komedie je u nás už skoro jako doma a za tu dobu ji navštívilo mnoho spokojených diváků.

5. prosince přivítáme Terezu Kostkovou a Aleše Hámu v jejich zbrusu nové komedii MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD. Představení je v rámci podzimního předplatného skupiny B, ale stále je na něj několik vstupenek volných.

Agentura Your Event si 14. prosince pronajala náš sál, aby zde představila komedii LIGA PROTI NEVĚŘE, kde hrají Ivo Šmoldas, Veronika Nová či např. Michaela Kuklová.

A čerstvě do prodeje šel takový náš vánoční dárek :) Komedie MESIÁŠ s úžasnými Igorem Chmelou a Davidem Prachařem v hlavních rolích.

 

Věříme, že v prosinci si najdete cestu za kulturou a z naší pestré nabídky si vyberete.

 


další aktuality

20.11.2017

V prodeji předplatné jaro 2018

Vážení diváci, na jaro 2018 jsme pro vás připravili jednu vypalovačku za druhou, které vám vytřou zrak. Známé […]


15.11.2017

Dnes pokladna divadla uzavřena

Vážení diváci, dnes je pokladna divadla z důvodu konání soukromé akce uzavřena. Vstupenky si můžete zakoupit či zarezervovat […]


13.11.2017

Termín na Virginii Woolfovou

Vážení předplatitelé, milí diváci, je znám termín představení z předplatného skupiny A KDO SE BOJÍ VIRGINIE WOOLFOVÉ. Termín […]


09.11.2017

Prosincová nadílka

Právě jsme spustili prodej na další představení v prosinci. A že je z čeho vybírat. Těšit se můžete […]