Program

Velikonoční klauniáda /

Veselá show s Klaun Family, kouzelníkem Karlem Pomahačem a pestrým doprovodným programem pro děti již 1. dubna 2018 v 16.00 hodin v přízemí Galerie Šantovka. Vstup ZDARMA.

Nejoblíbenější klauni Divadla na Šantovce spolu s nejoblíbenějším kouzelníkem v zcela nevídané show tématicky na aprílovou neděli.
KLAUN FAMILY je skupina zkušených profesionálů, kteří dokáží rozparádit děti i dospělé a přivezou do Olomouce zábavný klaunský program pro děti plný zábavy, her, písniček, zpívání, tancování a balónků.
Těšit se můžete i na nevídané kouzelnické vystoupení mága Karla Pomahače, který sklízí ovace nejen po celé České Republice. Přijďte se s dětmi bavit a divit nad neotřelou a moderní magií.  Nečekejte kouzelníka ve fraku a králíky z klobouku, ale neotřelou a moderní magii, která děti uchvátí, protože se stanou součástí většiny kouzel a triků. Uvidíte svěží mix kouzel, žonglování a modelovaní roztodivných balónků. Během interaktivního představení se budete bavit i divit zároveň.

nejbližší uvedení

  • Ne 01 Duben 16:00


délka:60 min.

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter