Program

Když rozkvete mandala / Zuzana Krulová

Tři na sebe navazující kurzy v termínech: 10.2., 17.2., 24.2. 2018. Vždy od 14:00 do 17:00.

 

Kapacita kurzu omezena!

 

Vstupte s námi do magického světa tvoření mandaly. Věnujte čas sobě, svému obrazu a užijte si příjemné chvíle v ateliéru Divadla na Šantovce! 

Kurz se věnuje kreslení mandal od jednoduchých omalovánek až po složité obrazce, které na jeho konci zvládnete vytvořit sami. Dozvíte se, co mandala znamená a kde všude se vyskytuje. Vyzkoušíte si kreslení na předtištěném obrazci různými technikami i použití tekutých perel. V další části kurzu již budete pracovat na své vlastní mandale od začátku na čistém papíru. Odnesete si nejen své krásné obrazy, ale získáte také know-how, jak si složitou mandalu sami vytvořit.

Kurz je určen pro dospělé a děti starší 12 let.

Lektorka Mgr. Zuzana Krulová se kreslení věnuje celý život, protože ji to nesmírně baví. Mandaly pro ni představují sílu, krásu a rozmanitost. Obrazy tvoří především na zakázku, ale se svým manželem nabízí i reprodukce, které jsou ručně dopracovány a rovněž ve velmi vysoké kvalitě. Její tvorbu můžete shlédnout na FB profilu „Zuzana Krulová Mandala Art“.

nejbližší uvedení

  • So 10 Únor 14:00


délka:180 min. jeden kurz

více informací

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter