Aktuality

Program na měsíc duben v Divadle na Šantovce

17.03.2019

Hezký den, naši milí diváci,

rádi bychom vás informovali o výjimečných představeních v dubnu, na která se můžete těšit v našem divadle. Začínat budeme 3.4. představením S pydlou v zádech v hlavní roli s Josefem Dvořákem, následovat bude 9.4. komedie Nebyla to pátá, byla to devátá, kde se představí Jana Švandová, Josef Carda a Rudolf Hrušinský. Hned den poté, tedy 10.4., k nám zavítá Tomáš Matonoha a Tomáš Měcháček nebo Vladimír Polívka s groteskou Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská. Určitě bychom rádi upozornili na Listování Lukáše Hejlíka 27.4., tentokrát se bude listovat v knize Jaroslav Rudiše Český ráj.

Jak už jste u nás zvyklí, v programu nechybí inscenace z dílny divadla Tramtárie, divadelního spolku Nabalkoně a pravidelné nedělní pořady pro děti, kde bychom rádi vypíchli hudební vystoupení Pískomil se vrací 14.4.
Velkou novinkou v našem dubnovém programu je sommeliérský kurs Co jste chtěli vědět o víně, ale báli jste se zeptat 25.4. Kurs je určen pro milovníky vína, Pálavy, obsluhu restaurace ale i zvědavce. Degustovat se bude víno z vinařství Mayer z Mikulovské podoblasti.

Kompletní program naleznete na http://www.divadlonasantovce.cz/program/.

Přejeme krásné jarní dny a těšíme se na viděnou v divadle,

Vaše Divadlo na šantovce


další aktuality