Nabízíme

nabídka programů pro děti

Divadlo na Šantovce nabízí pestrý program pro děti. Nedělní pohádková představení patří dětem a po skončení máme pro naše nejmenší připravené doprovodné dílničky – ať už hudební, divadelní, kouzelnické či kuchařské, pokaždé jsou jiné. Dále můžete získávat za jednotlivá představení razítka, díky kterým získáte vstupenku na desátou pohádku zdarma.

Jelikož úzce spolupracujeme s Galerií Šantovka, zavítá k nám často i Šantík a děti si s ním užijí spoustu legrace.

děti

Abonentka

Slevová kartička – Přijďte na 9 pohádkových představení, sbírejte razítka za každé představení v pohádkové kartičce a vstupenku na desátou pohádku získáváte zdarma!

Šantíkovo tvoření

Každou neděli od 14.00 do 18.00 je pro děti připraveno v přízemí galerie před lékárnou Šantíkovo tvoření. Tvořivá dílnička probíhá se zkušenými výtvarnicemi, a samozřejmě Šantíkem, jejichž výrobky děti milují. Téma výrobku je většinou inspirováno pohádkou a vyrábí se široká škála nápaditých drobností. Tvoření je pro všechny děti ZDARMA.

Šantíkovo album

Přijďte na nedělní pohádku a sbírejte samolepky za každé představení. Až sesbíráte všechny samolepky,  získáte na pokladně Divadla na Šantovce dárek. Na zadní straně je poté připravena tajenka, kterou můžete postupně luštit dle získaných samolepek. Až budete mít tajenku vyluštěnou, vyplňte vyznačenou část na hrací kartě a účastněte se slosování o hodnotné ceny.  Vyplněnou hrací kartu odevzdávejte na pokladně Divadla na Šantovce. Akce platí do června 2017.

 

nejbližší dětská představení

únor a březen
plakát dětských představení / únor a březen

divadelní dílničky

Po některých pohádkách následuje pro děti pestrý program, většinou dlouhý 30 – 50 minut. Nejčastěji se jedná o tyto dílničky:

Klaunská dílnička

Dílnička v provedení klaunek Oliny a Jožiny plná zábavy, her, tvoření balónků a dalšího.

Dramatická dílna

program plný her a zábavy na téma viděné pohádky

Hudební dílna

program s různými nástroji, hudebními kvízy a nejedné písničky

Kouzelnická dílna

dílnička plná tajemství a kouzelnických triků

Žonglovací dílna

zábavný program plný žonglování a kejklířství