Nabízíme

Nabídka pro děti

Nabízíme pestrý program pro děti. Nedělní pohádková představení patří dětem a po skončení máme pro naše nejmenší připravené doprovodné dílničky – ať už hudební, divadelní, kouzelnické či kuchařské, pokaždé jsou jiné. Jelikož úzce spolupracujeme s Galerií Šantovka, zavítá k nám často i Šantík a děti si s ním užijí spoustu legrace.


Nabídka pro školy

Školám a školkám nabízíme program dopoledních představení. Program je sestavený na celý školní rok. Každá škola/školka si může z nabízených představení vybrat program, který ji osloví i v průběhu školního roku. Kromě příznivé ceny vstupného od 60,- Kč vás jistě potěší i náš věrnostní systém. Pedagogové samozřejmě vstupné neplatí.


Nabídka pro firmy

Divadlo na Šantovce disponuje jedinečným multifunkčním prostorem, který je ideální k pořádání firemních akcí, prezentací, školení, koncertů a dalších tematických eventů podle vašich představ. Moderní, technicky vybavený a reprezentativní sál má kapacitu až 300 hostů. Kromě samotného prostoru jsme připraveni vám zajistit veškeré doprovodné služby, jako je catering, produkce i program na klíč.