Aktuality

JÓGA NA ŠANTOVCE

10.04.2019

 

Proč jsme se rozhodli pořádat lekce jógy v Divadle na Šantovce? Osobně jsem na józe nikdy předtím nebyl. Nicméně po svém nástupu do divadla jsem byl zavalen vším možným i nemožným. Nejen tok práce, ale i myšlenek neustával a ve mě tak sílilo napětí, které jsem neuměl tlumit. Díky šťastné náhodě jsem potkal úžasnou Jarušku Výskalovou z Dákiní – centrum jógy a meditací a na jejích lekcích jsem objevil možnost porozumět lépe svým rozhodnutím a hlavně najít nadhled nad často zběsilou realitou. Učím se tak být nezaujatým pozorovatelem svého bytí, což mi pomáhá jednat racionálněji a méně bez nánosu předsudků, tlaku a často iracionálních překážek, které si před nás dáváme každý den kolikrát pouze my sami. Přiznám se, že se nyní nemohu dočkat až bude další středa. Každá lekce mě posouvá a rozvíjí. Jsem za to moc vděčný.

Navíc jsme divadlo mnoha tváří. Toto motto je naší největší předností. Přijďte mezi nás (každou středu) a zkuste vynikající lekci jógy v netradičních prostorech, které v sobě mají magickou atmosféru uměleckého světa.

Prosím všechny zájemce, aby se hlásili na mail: hlavka@divadlonasantovce.cz

Petr Hlávka


další aktuality

28.08.2019

Unikátní divadelní večery se blíží!

  Dámy a pánové, ✨ 20. září začínají naše unikátní divadelní večery. ✨ Ten první bude opravdu nezapomenutelný. Pražské Divadlo […]