Inscenace

S nebo bez / Divadlo Palace

Pohled do divadelního zákulisí s Vandou Hybnerovou. Přímo před Vámi se zkouší divadelní fraška. Je pár dní před premiérou a nic není hotové. Excentrická režisérka nezvládá krizové situace a mezi herci vzrůstá napětí. Nadchází večer premiéry a situace na jevišti se mění v nezvládnutelné delirium.

Brilantní francouzská fraška! Skupina herců zkouší divadelní frašku. Je pár dní před premiérou a nic není hotové. Technika je flegmatická, režisérka nezvládá krizové situace a mezi herci vzrůstá napětí. Nadchází večer premiéry a situace na jevišti se mění v nezvládnutelné delirium. Zveme na skvěle načasované a trefně vypointované gagy a herce, kteří si hru na divadlo dokonale užívají.

Inscenace je součástí předplatitelské skupiny A / jaro 2018.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Vanda Hybnerová, Kateřina Hrachovcová, Jakub Žáček a další

autor:Patrick Haudecoeur, Danielle N. Haudecoeur

režie:Vanda Hybnerová, Jakub Čermák

délka:125 min. s přestávkou

více o inscenaci

související inscenace


upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter