Inscenace

Padesátka / A studio Rubín

Z mimořádných důvodů nemoci ze strany hosta musíme s lítostí oznámit zrušení představení PADESÁTKA. O  náhradním termínu Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Režijní debut Vojty Kotka jak ve filmu tak i v divadle. Přijďte se podívat na inscenaci podle oblíbeného filmu a nasát zimní a horskou atmosféru.

Pavka je nejstarším žijícím členem tradiční běžkařské rodiny. Bojí se, že syn Jura nedokáže naplnit jeho odkaz, protože místo Jizerské padesátky ho totiž zajímají manželky rolbařů a členů horské služby. Pavka kvůli tomu nemůže jet rolbou, kvůli studu před rolbaři každý druhý den nosí zásoby do své horské chaty v krosně, která je čím dál těžší. Ne kvůli obsahu, ale proto, že na Pavku stále více a více doléhá tíha těžkého rodinného osudu. Osudu, který je stejně mrazivý, jako zmrzlé sliny vyčerpaných běžkařů…“

 

 

Inscenace je součástí předplatitelské skupiny A / jaro 2019.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Ondřej Pavelka, Jakub Prachař, Marek Taclík

autor:Petr Kolečko

režie:Vojtěch Kotek

délka:75 min.

více o inscenaci

související inscenace


upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter