Inscenace

Nebyla to pátá, byla to devátá / Agentura Harlekýn

Zápletka detektivní komedie v režii Jiřího Menzela je prostá. Eva, pohledná žena středního věku (Jana Švandová) si najde mladého milence Prokopa (Josef Carda). Společně si pak naplánují vraždu jejího manžela Maria (Rudolf Hrušínský), který stojí jejich lásce v cestě. Tento příběh okořeňují skvělé herecké výkony a režisérské vedení legendárního Jiřího Menzela. On vtiskl postávám hloubku, která byla charakterům jeho filmových a divadelních postav vždy vlastní.

Těšit se můžete na zábavnou komedie, která sice vypráví příběh milostného trojúhelníku, ale věřte, že mezi jejími hrdiny láska hlavní roli určitě nehraje. Čeká vás inscenace, u které se skvěle pobavíte.

Prozradíme, že v ní dojde i na překvapivý zvrat.

Před představením bude ve foyer divadla jako doprovodný program k večerní inscenaci probíhat degustace vín od vinařů z Mikulovské podoblasti (za symbolickou cenu 50,- Kč).

Hrají: Jana Švandová, Josef Carda a Rudolf Hrušínský
Režie: Jiří Menzel

Krátká ukázka z představení:

 

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Jana Švandová, Rudolf Hrušínský, Josef Carda

autor:Aldo Nicolaj

režie:Jiří Menzel

délka:85 min.

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter