Inscenace

Můj nejlepší kamarád / Divadlo v Rytířské

Inteligentní, důvtipná a vynalézavá situační komedie plná nečekaných situací o nejlepších přátelích. Nejnovější inscenace pražského divadla v Rytířské.

Bernard a Phillippe jsou nejlepší přátelé. Bernard je ctižádostivý a sobecký narcis, který získal skvělé místo v rodinném podniku své ženy Nelly. Phillippe je dobrák od kosti, peněz nemá nazbyt, ale žije celkem spokojený život se svou přítelkyní Alicí. Bernard je ale své ženě nevěrný a dokonce svou milenku přivede do jiného stavu. Kdyby se o tom dozvěděla Bernardova žena, přišel by o všechno, a tak požádá o pomoc Phillippa. Tím se chudák Phillippe dostane do začarovaného kruhu Bernardových lží, intrik a úskoků, dokonce se od něj odstěhuje i jeho přítelkyně. Dokáže nevinný Phillippe ještě zachránit svůj vztah s Alicí? Nebo Bernardovi všechny jeho lži projdou?

 

 

Inscenace je součástí předplatitelské skupiny B / podzim 2017.

hrají: Tereza Kostková, Aleš Háma, Nela Boudová, Petr Motloch, Michaela Sejnová / Lucie Okonová

autor: Eric Assous

režie: Jakub Nvota

délka: 120 min.

více o inscenaci

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

související inscenace