Inscenace

Můj nejlepší kamarád / Divadlo v Rytířské

Inteligentní, důvtipná a vynalézavá situační komedie plná nečekaných situací o nejlepších přátelích. Nejnovější inscenace pražského divadla v Rytířské.

Bernard a Phillippe jsou nejlepší přátelé. Bernard je ctižádostivý a sobecký narcis, který získal skvělé místo v rodinném podniku své ženy Nelly. Phillippe je dobrák od kosti, peněz nemá nazbyt, ale žije celkem spokojený život se svou přítelkyní Alicí. Bernard je ale své ženě nevěrný a dokonce svou milenku přivede do jiného stavu. Kdyby se o tom dozvěděla Bernardova žena, přišel by o všechno, a tak požádá o pomoc Phillippa. Tím se chudák Phillippe dostane do začarovaného kruhu Bernardových lží, intrik a úskoků, dokonce se od něj odstěhuje i jeho přítelkyně. Dokáže nevinný Phillippe ještě zachránit svůj vztah s Alicí? Nebo Bernardovi všechny jeho lži projdou?

 

 

Inscenace je součástí předplatitelské skupiny B / podzim 2017.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Tereza Kostková, Aleš Háma, Nela Boudová, Petr Motloch, Michaela Sejnová / Lucie Okonová

autor:Eric Assous

režie:Jakub Nvota

délka:120 min.

více o inscenaci

související inscenace


upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter