Inscenace

Děláme to ve třech / Roman Vencl, Jan Ťoupalík, Karel Pomahač

V květnu roku 2018 vznikla první, a prozatím jediná, olomoucká stand-up skupina Děláme to ve třech. Mezi její členy patří olomouckému publiku dobře známé herecké tváře Moravského divadla – Roman Vencl a Jan Ťoupalík, které doplňuje neméně známý a oblíbený profesionální kouzelník Karel Pomahač. Za necelé dva roky své existence absolvovali na třicet stand-up vystoupení po celé republice a se svým programem byli pozváni i na letošní 20. ročník prestižního Grand Festivalu Smíchu, který každoročně pořádá Východočeské divadlo Pardubice, a který představuje to nejlepší ze současné komediální tvorby.

Pokud minuta smíchu opravdu prodlužuje lidský život o jeden rok, pak vám garantujeme, že domů budete odcházet nesmrtelní!

 

👉 Vstupenky bude možné zakoupit i před začátkem stand-upu v Letním kině.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Roman Vencl, Jan Ťoupalík, Karel Pomahač

délka:120 minut

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter