Inscenace

Co jste chtěli vědět o víně, ale báli jste se zeptat / sommeliérský workshop

Baví Vás pít víno, ale nevíte jak jej správně zhodnotit? Líbí se Vám, když se někdo ve víně vyzná a umí o něm s porozuměním mluvit? Náš kurz se zaměřuje právě na prohloubení Vašich znalostí o víně. Během večera se dozvíte například to, jak víno analyzovat, jak jej správně podávat či jak své láhve správně archivovat. Naučíte se také poznávat vady ve víně a rozpoznat moment, kdy je adekvátní vrátit špatnou láhev (naopak také zákazníka upozornit, že se o vadu nejedná). K tomu všemu se dozvíte o životě na Mikulovsku, o vinařských oblastech v ČR, o tradicích spjatých s pěstováním vinné révy a celkově o naší vinařské kultuře. V rámci výkladu ochutnáte zajímavé vzorky z oblasti Pálavy.

V ceně vstupenky je zahrnuta degustace vín a připraveno bude také malé občerstvení.

Večerem Vás provede Petr Hlávka (sommeliér, absolvent Vinařské akademie, spoluautor projektu „Vinařská kultura na školách“ a vzdělávací akce „Po stopách vinaře“ na Pálavském vinobraní.)

Vhodné nejen pro zaměstnance restaurací, vinoték a barů, ale také pro fanoušky vína a moravské kultury. Možné také v rámci benefitu pro zaměstnance, či v rámci firemní akce.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Petr Hlávka

délka:120 min.

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter