Inscenace

Chlapec, který viděl pravdu/degustace čajů / Léčivé divadlo Gabriely Filippi

Nechte se tento večer unést do jiných sfér.
Léčivé divadlo Gabriely Filippy posunulo hranice toho, jak je vnímán duchovní rozměr člověka. Skrze vtip, hru a umění. Herečka, která pro diváky otevřela velká duchovní témata. Andělů, lásky, smrti a znovuzrození.
Do Divadla na Šantovce tentokrát přijíždí s inscenací: Chlapec, který viděl pravdu.
Skutečný příběh o tom,jaké to je vidět auru, duchy i skryté myšlenky druhých a žít s tím uprostřed těch, kteří nevidí. Vtipné monodrama z prostředí Viktoriánské Anglie, která čerpá z deníku, který si chlapec psal. Příběh doporučuje nejznámější americký jasnovidec Edgar Cayce.
Hostem bude paní Jitka Pipalová, která se zabývá terapiemi minulých životů. ”Při mé práci s klienty vycházím z principu holismu. Hledám příčiny problému, které pramení z různých fází naší existence, současných i minulých inkarnací a následnou cestu, jak negativní dopady eliminovat. Vnímám aurické pole a jeho jednotlivé vrstvy. Ve své terapii využívám mimo jiné i působení Bachových esencí a numerologii.”
Doprovodným programem bude degustace čajů z Dobré čajovny.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Gabriela Filippi, Milada Karez - kytara, host Jitka Pipalová

délka:140 min.

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter