Inscenace

Charity Fashion Night- pro Elenku Vojtkovou / nadační fond Krásná srdce pomáhají

Jedinečný večer plný krásy, inspirace a stylu, kde nesmíte chybět.

Čekají vás přehlídky módních designérů v čele s Luďkem Hanákem, Šárkou Ordošovou a značkou WWO, do světa iluzí a kouzel vás vezme Tomasiano a Kelly  (finalisté soutěže Československo má talent), baletní a pěvecké vystoupení, raut i ochutnávka vín.

Celý výtěžek této akce poputuje rodině Elenky Vojtkové

Pořádá nadační fond Krásná srdce pomáhají.

A něco málo k průběhu večera:

Nechte se okouzlit a inspirovat na tomto magickém gala večeru!

Přijďte o něco dříve, ať si vychutnáte svůj welcome drink, který vás naladí na přehlídky módních designérů v čele s Luďkem Hanákem, Šárkou Ordošovou a značkou WWO. Svým tancem vás nadchne držitelka ceny Thalie a 1. sólistka baletu MDO Yui Kyotani. Do světa iluzí vás vezme Tomasiano a Kelly (finalisté soutěže Československo má talent) a to ještě není vše, čeká vás i mnoho dalšího.

Na závěr pro vás máme lehký raut a ochutnávku vín…

Vzhledem k tomu, že všichni, kdo se podílí na této akci, dělají tak bez nároku na odměnu, jde celá částka ze vstupného na pomoc v léčbě Elenky Vojtkové (viz FB Elenka Vojtková).

Těšíme se na vás i na tento kouzelný večer.

 

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

délka:120 min.

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter